Playlisty Kecárna
Reklama

DDreamshade - texty

dreamshade-544660-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Dreamshade má 18 fanoušků · Stát se fanouškem

Dreamshade jsou Modern Metalová kapela ze Švýcarska. Kapelu založili v roce 2006 kytaristi Fella a Rocco, v žánru Modern Melodic Death Metal, ale trvalo jim více než rok najít správné členy.... Mají na svém kontě 1 EP (To The Edge Of Reality) a 1 album (What Silence Hides) se zpěvákem Iko Castelli. V roce 2013, po tom, co se rozloučili s klávesistou Rawi a zpěvákem Iko Castelli vydali další, druhé album s názvem The Gift Of Life, kde jim zpívá Kevin Cali. V roce 2014 se rozloučili s basákem Ivanem a místo něj nastoupil jejich dřívější záskok, Gian-Andrea Costa. 2. 3. 2015 uveřejnili nový song s videoklipem, nesoucí název Dreamers Don't Sleep.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
On My Own video česky   89
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Dreamshade ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.