Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

DDr.Bombay - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Jonny Jakobsen (narozen 17.listopadu 1963) je švédský Bubblegum tanec / eurodance umělec známější pod svou fiktivní identity indického taxikáře Dr. Bombay. Začínal jako country zpěvák Johnny s názvem Moonshine, ale proslavil až po rozvoj osobnost Dr. Bombay. Jeho debut byl v roce 1998 s albem rýže a kari, bít grafy s titulní skladbou, stejně jako Kalkata (Taxi Taxi Taxi) a SOS (Tiger vzal mou rodinu). Následně šel na rekordní alba jako faux- skotský doktor MacDoo a faux- mexické Carlito.

On získal nějakou slávu a proslulost v EUROPOP scéně. Dvě z jeho písní se objevily v Beatmania IIDX sérii videoher, a jeden z nich se objevil v Samba de Amigo .

Jonny Jakobsen začal svou kariéru jako zpěvák Johnny faux-country/pop názvem Moonshine. Jako Johnny Moonshine, Jakobsen vydala jedno album s názvem "Johnny & The Moonshine Troubled Water skupina" (1995).

Níže je uveden popis projektu Moonshine z "Roastinghouse.com":

"Johnny, se narodil a vyrůstal v jižní části Švédska. Pracuje jako trubadúr na mnoho let a byl v několika kapelách, a během této doby napsal stovky písní. Johnny hudba je country-rock s Melodie, které se lepí na mysli. Texty jsou velmi osobní a snadno zpívat. RoastingHouse se rozhodli nahrát album s Johnnym a Troubled Water Band, a finální mix byl dokončen v červenci 1995. Toto debutové album je k dispozici pro licencování / sub-vydavatelství po celém světě s výjimkou Skandinávie. "

Vzhledem k neúspěchu Johnny Moonshine, Jakobsen přesunul při hledání novější, "nepříjemné" zvuk. [pochvalná zmínka potřebovaný ] On si vybral styl eurodance, který byl právě stává populární v pozdní 1990, a začal svou kariéru jako fake Indian "Dr. Bombay". mrtvý odkaz Jakobsen spojila s Robertem Uhlmann, který je známý pro jeho práci s Smile.dk
Dr. Bombay

Jakobsen jako Dr. Bombay

Jakobsen je nejdříve kariéra úspěch byl podnícen zavedením postavy Dr. Bombay v roce 1998. V jeho textech je znak zobrazen jako indický taxikář, mystika , sitar hráč, kuchař , krotitel hadů a vášnivý fanoušek slona závodění . On se objeví oblečený v tradiční indické oděvu, jako je například Kurta a Pagri , s přídavkem tmavé brýle, které jsou také nosí ostatní postavy vylíčil Jakobsen.

Video Překlad Karaoke
Dr. Boom-Bombay video
Calcutta video
Rice & Curry video
Safari video
S.o.s. video
Holabaloo video
Shaky Snake video
Girlie Girlie video
My Sitar video
Indy Dancing video
Přehrát celé album

Dr.Bombay ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.