Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

ODonny Osmond - texty

donny-osmond-602067.jpeg
Texty písní

texty písní

V 60. letech člen americké sourozenecké chlapecké skupiny The Osmonds, kterou na začátku 70. let opustil, aby dál vystupoval sám. Donald Clark "Donny" Osmond (narozen 09.12.1957) je americký zpěvák, herec, rádio osobnost, a bývalý idol dospívajícího . Osmond byl také talk a herní show, hudební producent a autor. V polovině 1960, on a čtyři jeho starších bratrů získal slávu jako v Osmonds . Osmond šel sólo na začátku roku 1970, zahrnující takové hity jako " Jdi pryč holčička " a " dětská láska ".

Za více než třicet pět let, on a mladší sestra Marie získaly věhlas jako Donny & Marie, částečně díky úspěchu svého 1976-79 self-titulované odrůdy série , který vysílal na ABC . Duo také dělal 1998-2000 talk show a byli hlavní hvězdou v Las Vegas od roku 2008.

V roce 1989, Osmond měl dvě velké-prodávat nahrávky, z nichž první, " Soldier of Love ", byla původně připsána do "tajemství umělce" od některých rozhlasových stanic.

Od července 1992, Osmond hrál Joseph v Elgin divadla 's Toronto výroby Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť . Hudební pak cestoval v Severní Americe až do roku 1998. Tvůrce Andrew Lloyd Webber , ohromen talentem Osmond a přehlídky úspěšné šestileté běh, vybral ho pro verzi 1999 filmů.

V roce 2009, Osmond vyhrál devátou sezónu v Dancing with the Stars . Osmond se objevil jako host soudce na Strictly Come Dancing o týden 3 (filmový týden) z 12. řady .


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Sometimes When We Touch video
Video Překlad Karaoke
Sweet And Innocent video
Any dream will do video
Přehrát celé album

Donny Osmond ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.