Playlisty Kecárna
Reklama

DJ Wich - Jak ocel ft. Marpo & Trouble Gang - text

playlist Playlist
Z Frisca do Palmsprings, z Palmsprings do Tampy, na stole Hennessey lampy, sledujem volby ty Hillary Trumpy, jedu tu šeky a banky, hateři bohužel nezavřou panty.
Můžeš si vyměnit knihu, ale jsou to furt ty stejný stránky, osobní krachy ty okolní tlaky, nepodělat strachy vždyť tohle je větší, než vydělat prachy.
Nechci žít s pocitem, že hraju šachy a ty hraješ taky, že on dělá tohle a tamto, všechno jsou to jenom tlachy, "Bla bla bla".
Držet tu vyhaslou pochodeň, sledovat stoupat ten dým od nuly stejnej tým a pořád si chceme jen plnit ten dream.
I když mam pocit ze sním, O2 je před náma je to jak stín, nechci se ptát jestli to smím, chci zanechat po sobě velikej čin.
Slavíme denně, jako když jsou svátky, ne jenom soboty pátky, dvě haly do roka totálně vyprodat, to už teď nevezmu zpátky.
Přes všechny ty zmatky a hádky nauč se číst a to mezi řádky, lítáme svobodně po celým světě, tak neříkej že bys to nechtěl žít taky.

Přišli jsme udělat bordel, vzali si naše místo, pod stage kotel, vrchol je kurva blízko, za náma je popel, letíme mega nízko, kalíme rap jak ocel.
(2x)
Domov je daleko, prohra je blíž, jeden z těch lidí co chtěj fakt víc, necháme mluvit ty činy, zbytek se nechytá, proto už neříká nic.
Za sebou tisíce mi,l život dál teče dopředu jak Nil, často jsem jedinej kdo tady zbyl, plnit si sny co je víc real.
Nejdřív jen posměch, potom jen potlesk, doufat a psát ty slova jen po tmě, až bude konec a zmizí ten odlesk, potom se uvidí kdo stál rovně.
Pak bude co slavit, výhra není jen fráze, po letech vzestupu pádů zvládám ten život jak na horský dráze.
Byli jsme vypitý, znavený, stejně profi, nemůžeš nám teď vyčítat profit, dali jsme do toho celej náš svět, na stage sto procent jedeme track.
A viděli jsme se každej den, pomalu po krocích stavěli sen, nejde to najednou, nestačí den, mít jedno z nejlepších českejch jmen.
Ty ty ty to komentujou, maj zas jasno, pletou si nás s někým koho jenom rychle zhasnou, jenže je to jinak Wichuv beat a naše crew, nechceme tvoje místo, máme vlastní celou hru.

Přišli jsme udělat bordel, vzali si naše místo, pod stage kotel, vrchol je kurva blízko, za náma je popel, letíme mega nízko, kalíme rap jak ocel.
(3x)

Text přidala AnnAndys

Text opravil Zabak378

Video přidala AnnAndys

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

VENI,VIDI,WICH

Reklama

DJ Wich texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.