Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Sharkass Lecim te 2017 new mixs - text

playlist

SharkaSs: Hledám hodnoty, které jsou věčné. Peníze, sláva nebo respekt to nejsou
SharkaSs (22) je umělecké jméno české zpěvačky, skladatelky, raperky a textařky Šárky Geroldové. Loni vydala E. P. 2016 s písní Plusy a mínusy, na podzim přidala singl Proč to tak cítím jenom já a na prahu letošního roku následovala Hra o city, společná píseň s kapelou Lola. Před několika dny vyšlo její debutové album Protiklady. Desku natočila ve spolupráci s producentkou Blankou Maderovou, která je spoluautorkou některých skladeb.


Proč jste své první album nazvala Protiklady?
Protože ho provázejí. Na jedné straně jsou v textech city, láska, skromnost, underground, na druhé nenávist, povrchnost, peníze, sláva a podobně. Jsou to plusy a mínusy, a někdy je velmi těžké se v nich zorientovat a přijít na to, co vlastně od života chceme. Přišlo mi, že je to příhodný název pro album, které vydávám právě v této době. Výborně ho charakterizuje.

Přemýšlela jsem i o názvu, v němž bude nějaký most, který spojuje dvě strany. Nakonec jsem si ale řekla, že pro desku zvolím jméno Protiklady. Třeba i proto, že ke mně vlastně přišlo již dříve. Písnička Plusy a mínusy se totiž měla původně jmenovat Protiklady.

Z toho, co říkáte, je patrné, že texty na desce jsou velice osobní. Napsala jste je všechny sama?
Z pětadevadesáti procent ano. S některými refrény mi pomohla producentka Blanka.

Berete psaní textů jako terapii?
Zcela určitě. Je to terapie pro mě a myslím, že i pro fanoušky, kteří hudbu vyhledávají kvůli tomu, aby je vyléčila a pomohla jim najít cestu životem. S tím cílem ostatně písničky tvořím.

Text přidal GERmanikss

Video přidal GERmanikss


Nezařazené v albu

Dj GERmanikss DANCER texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.