Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

2Pac - Fuck FAKE Friends (Ableton9) - 017 - text

playlist

Je tu obrovská teorie spiknutí, která obklopuje Tupacovu smrt, tvrdí, že rapper vůbec nezemřel, ale žije a žije na Kubě. Může se zdát, že je to trochu dosti, ale je tu spousta důkazů (říkáme důkazy, myslíme divoce složité teorie a "fotky"), abychom naznačili, že hvězda, skutečné jméno Lesane Paris Crooks, neztrácela v Nevadě. Samotná smrt Každý, kdo věří, že teorie 'Tupac falošuje svou vlastní smrt', může najít spoustu skrytých detailů o natáčení Vegas. Za prvé - bylo vystřeleno 14 výstřelů a žádný z nich nezasáhl Suge Knight, a zdá se být trochu divný. Pacova tělesná stráž měla být s dvěma hvězdami, ale na poslední chvíli mu Tupac řekl, aby šel s kamarádkou. A zatímco rapper obvykle nosil neprůstřelnou vestu poté, co byl před dvěma lety zastřelen, ale v té noci neměl jednu.

Coroner zaznamenal výšku Tupacova výšky 72 palců nebo 6 stop a jeho váhu jako 215 liber - zatímco jeho řidičský průkaz jej označil za 5'10 a 168 liber. Tupacova matka Afeni Shakur přidala další palivo k ohni tím, že řekla: "Nakonec se rozhodl odejít tiše." Co je tiše? Z okna? Suge Knight sám také pochybuje, že rapper vlastně umřel. V dokumentárním filmu v neděli v noci Knight, který v současné době čeká na soudní řízení o samostatné vraždě, řekl: "Když jsem odešel z nemocnice, já a Pac se směje a žertoval. Takže nevidím, jak by se někdo mohl odvrátit, aby se dělal špatně. " Pak je tu podivná skutečnost, že osoba, která zpopelnila Tupacovo tělo, následně odešla a nebyla od té doby vidět. Machiavelli Tupac byl velkým fanouškem skvělého myslitele Niccolo Machiavelliho, který slavně řekl: "Abych oklamal někoho nepřátele, falešný člověk smrti." Mnoho lidí si myslí, že Pac si mohl vzít Machiavelliho radu, když přijal název scény Makavelli - což je anagram z AM ALIVE K. Viz, PROOF. Umělecká díla pro jeho album The Don Killuminati také čte: 'Exit 2Pac, Enter Makaveli'. Kubánská teorie Kde se tedy Tupac skutečně skrývá? Zřejmě Havana. Hip-hopová legenda je teta politická aktivistka a bývalá členka Černé osvobozenecké armády Assata Shakurová, která utekla z vězení a utekla na Kubu poté, co byla odsouzena za vraždu státního vojáka.

Text přidal GERmanikss

Video přidal GERmanikss


Nezařazené v albu

Dj GERmanikss DANCERtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.