Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Dj Germanikss 2pac remix 2017 - text

playlist

Pac byl mimo jiné také v dobách Death Row, Dreho labelovým parťákem a společně stvořili například hymnu California Love, která prorazila nejen Kalifornií, nýbrž celým světem. Ovšem toto jsou fakta, která si o Makavelim můžete přečíst sami snad všude (ne že by vám neměli být jasné beze čtení). Pokud vás tedy zajímá o tváři stylu Thug Life něco víc, pojďte si s námi shrnout opět alespoň 5 nejzajímavějších bodů.

√ 1
Tušili jste, že 2Pac měl údajně obsadit jednu z nejikoničtějších rolí v hvězdném filmu Forrest Gump? Konkrétně měl hrát Forrestova válečného parťáka Bubu. Když byl odsouzen k trestu odnětí svobody za sexuální obtěžování, strávil ve vězení mnoho zajímavých momentů. Mezi ně bychom mohli zařadit i fakt, že Pac je k dnešku jediným rapperem, který debutoval svým albem Me Against The World na první příčku hitparád „z vězení“.

Další by byl ten, že se ve vězení na pouhých 10 měsíců oženil se svou manželkou Keishou Morris. Ta po Pacově smrti prozradila, že na první schůzku jí pozval do kina a neústupně chtěl vidět právě Forresta Gumpa. Odůvodňoval to tím, že měl ve filmu dostat roli „jistého“ Buby. Zřejmě se všichni shodneme, že zrovna tvář jako Tupac, se na tuto roli příliš nehodí a můžeme být rádi, že to nakonec nedopadlo. Protože v dobách, kdy se Gump natáčel, stál už Mr. Makaveli dávno před kamerou na natáčení jednoho z jeho nejzásadnějších filmů Poetic Justice. Ale pojďme se přesto ze zvědavosti podívat, jak by to mohlo vypadat…

Text přidal GERmanikss

Video přidal GERmanikss


Nezařazené v albu

Dj GERmanikss DANCERtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.