Playlisty Kecárna
Reklama

DDie Apokalyptischen Reiter - texty

die-apokalyptischen-reiter-26807.jpg
Texty písní

texty písní

Die Apokalyptischen Reiter má 18 fanoušků · Stát se fanouškem

Die Apokalyptischen Reiter je známá německá heavy-metalová kapela. Po svém vzniku v roce 1995 hráli spíše death/thrash metal s melodickými pasážemi s mírně epickou náladou, což zas není tak běžné u tradičního death metalu. Později se vytrácí death metalový vliv a kapela jede více v...
heavy stylu, v pravidelném tempu, skládá delší písně v angličtině i němčině a využívají čistší vokály. Zatím poslední album „Riders On The Storm“ vyšlo v roce 2006, ale na počátku roku 2008, přesně 1.2.2008 vydali speciální DVD s názvem „Tobsucht“, na kterém prezentují live materiály z posledního tour, a na kterém je jasně vidět, jak velkou a dnes již pověstnou show dokáží tito „reitermaniaci“ vyprodukovat.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Die Apokalyptischen Reiter ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.