Playlisty Kecárna
Reklama

DDiablo Swing Orchestra - texty

diablo-swing-orchestra-624023-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Diablo Swing Orchestra má 16 fanoušků · Stát se fanouškem

Diablo Swing Orchestra je švédská avantgarde metalová skupina zformovaná roku 2003. Hudebníci údajně navazují na své předky, kteří v 16. století ve Švédsku koncertovali na protest vůči církv... i. Stali se natolik populární, že na ně církev vypsala odměnu. Muzikanti se v předtuše brzkého konce rozhodli odehrát poslední ale o to velkolepější show. Následně byli církví popraveni. (Tento příběh je ale víc než co jiného mystifikací, ne zcela nepodobnou našemu Járovi Cimrmanovi.)
Současnými členy DSO jsou Daniel Håkansson (zpěv a kytara), Pontus Mantefors (kytara, syntetizátor), Anders Johansson (basa), Johannes Bergion (cello, doprovodný zpěv), Martin Isaksson (trubka), Daniel Hedin (trombón), Johan Norbäck (bicí), Kristin Evegård (zpěv, piáno).
  ZOBRAZIT VÍCEDiablo Swing Orchestra ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.