Playlisty Kecárna
Reklama

Nejlepší období - text

playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Okey todle je nejlepší období, nejlepší okey.. pojedem všichni do tropickýho pásu,hej tropickej pásů..hej,
pojede Shadow drop, pojede Smack.one pojede Ethan, Iscream, pojede Řáhol, pojede Retea, pojedem všichni.
a a a
Ou venku praží slunce vyrazim ven mám prachy v kapse dneska je mi vážně dobře nedělám nic a ujelvám se. Všude jsou voplálený chics je krásně a já pálim shit. Jdu na koupák chci se slunit, válet se, chlastat a hulit. Nevadí mě že se potim, mám old spice proto to nehrotim. Nemám ponětí kolik je hodin, jsem fresh a po městě chodim. Povaluju se svou holkou dáváme si led s vodkou, pak jdeme udělat fotky. V sámošce si kupuju škopky chceme odjet na Kanáry, vary, šperky, nový bary. Nechat si nonstop hulit kára, jezdit v káře a kouřit žvára. Ye k tomu stačí málo jenom prachy a kvalitní palo. Chci vidět moře, píšečný pláže, nic mi v tom nebude překážet. Léto je nejlepší období voda, slunce, steaky libový. Budu venku kde to ti nepovím, když skočím do vody znovu se narodím. Léto je nejlepší období zahradní párty, steaky krvavý, ..teplo a voda to mě to baví, tohle období to je to pravý.
5x
Je léto pojď vyrazíme ven. Eeh todle ne v tomhle nejedem náš cíl je vyrazit za mořem, kde budem prcat, žrát pak se nalejem.
Ye konečně léto nonstop mejdan milujem to, máme dva metry volno, venku šílený vedro, slunce je přímo nad hlavou a všichni míří za vodou žádný trable už nebudou - reparáty až na podzim jsou. Miluju snědý holky, pivo, frontu na hranolky, nohejbal, zewl u vody, dobrý zelí do pohody. Ea dnes žádná párty, dneska koupák, peču párky. Kámoška ti namaže záda, každej den je pátek ty krávo. Co takhle zmizet k moři na jihu je kurva dobře. Holky neuměj česky i tak vypadaj vostře. Pozveš je na drink na dva žbleptneš ňáký cizí slova - Mademoiselle comment ca va? Je Je m'appelle Jacq et toi?
Ležet si u bazénu nic neřešit pálit skéro, popíjet piňacoládu, nechat si hulit péro. Ea tomu řikám léto slunce olivy a foťák už teď neznám její méno. Noa? zejtra vodlétám!
5x
Je léto pojď vyrazíme ven. Eeh todle ne v tomhle nejedem náš cíl je vyrazit za mořem, kde budem prcat, žrát pak se nalejem.

Text přidala Lach

Text opravil Punisher099

Video přidala Lach

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.