Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Když jsme k ránu pili víno - text

playlist

Když jsme k ránu pili víno, já ten známej pocit měl. Ve tvých očích byla dál temná noc, na víno já jít chtěl. A teď je mi to líto. Nebreč a dámou být se snaž. Mám litr a půl a pravda je pro mě sůl a pak ty koncovky znáš!

Tak mě radši holka hlídej, nějakej čaj zkus mi dát, chceš slyšet voňavý řečí proud jak mám tě rád. Musíš vědět o co kráčí, vodou má duše pohrdá. To radši změním kraj, a mladý víno si dám, a když né s tebou tak sám.

Když na mý velkorysí rána navážou divně prázdný dny, večer zanítí se rána, každej chodec náhodný. Srazí mě do náručí noci, tu začínám se bát, a když hledám nějakou sílu není tu ta co mě má rád.

Musíš vědět o co kráčí, až se tvý slzy rozplynou, tyhle řeči voda v dál odnáší, silný věci nehynou. A pak je mi to líto. Vodou má duše pohrdá.

To radši změním kraj, a mladý víno si dám, a když né s tebou tam sám. To radši změním kraj, a mladý víno si dám, a když né s tebou tam sám.

Nanananana...Nanananana...

Když jsme k ránu pili víno!

Text přidal fantom004

Text opravil fantom004

Video přidal fantom004

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.