Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Patrik UnIteds feat. Deno Dennien - Co bylo u.. - text

Patrik UnIteds:
Tvoje oči,Tvůj smích,Tvoje vlasy k vůli nich sem šťastný.Ale pak tvůj pláč tvůj důvod k rozpakům začneš byt nešťastná a je pak konec dnů kdy sem se cítil jako ryba ve vodě Žádany,Milovaný chtěl sem ať cítiš též.Stracím vše co sem získal už se to nevratí proč se však zabývat tím co už není.
Ref:.

Utikáš ale proč,když co bylo už není,utíkaš ale proč,když co bylo už není.

Deno:
Co bylo už není,co bude to kdo ví,kašli na minulost nech si spálit.
Vymaž to z hlavy,vymaž ty rány,vymažem spolu zbytečne krámy.Žijem pro dnešek my žijem pro zítřek,žijem pro syna ktere veříme.Žijeme proto co mužeme změnit,nelituj toho co už se neda vrátit.Dva dny sem to chtěl udělat taky.divej se do předu na lepší časy nevíme jak dlouho budeme šťastní buď me štastní i z mále zprávy.Nevišly plány zpraví se dalši.Nevadí kašli zpraví se lepší nevišel den dva čtyři pet udelame lepši celej tejden.Nešťastná láska tak to mě mrzí dostal si kopy pak si tě nezaslouží.Neroň ty slzy nech si je na jindy na tejden kdy bude kopec srandy.Co bylo už neni přestaň se trápit.Vymaž ty zlé sny nech jen ty krásny.Co bylo už neni přestan se trápit divej se na to co ma byt.

Ref:.
Utikáš ale proč,když co bylo už není,utíkaš ale proč,když co bylo už není.

Text přidala Nicooline

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.