Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Deno & Patrik Uniteds - Zůstaň - text

Deno:
Nepíšu tenhle ten text píšou to moje slzy, tak jak to vidí, jak to cítí a jak je to mrzí. Prosím tě poslouchej aspoň těch pár minut, než budeš fuč a já to všechno nestihnu. Čtyřista kilometrů, čtyřista kilometrů to je ta vzdálenost kterou já nepřežiju a pokud má to tak být tak prosím vyslechni mě poslední slova z mojich úst přesvědčí tě a možná právě teď už se nevidíme a možná právě teď loučíme se končí příběh a proto než odejdeš musíš to všechno vědět bez toho nemůžu žít musíš mi odpovědět, protože je to silné a ty to taky cítíš jako cítím tvoji vůni v dáli která mizí a pokud něco je čím tě můžu zastavit dej mi znamení udělám cokoli

Ref.:
Já, chci víc prosím zůstaň bude líp nemohu tě nechat ztracenou v jeho obětí. Chceš mě zmást, chcéééš mě zmást, že semnou nebude šťastná v mém obětí.

Deno:
Častěji venku s tebou než z někým jiným, vzpomínám na seznámení za tu chvíli v práci už nepracuji píšu tenhle text noci už nespím musím myslet na tebe na to že odejdeš že už tu nebudeš že budu bez tebe že se to vrátí zpět pomali brečím ale musím to dopsat slzy mám v očích nevidím na slova vzpomínáš usínáš mi na rameni dívám se na tvoji tvář sladkou jak nikde není držíš mě za ruku tak pevně že mě nechceš pustit v tu chvíli šťastný kluk který při tom smutní tolik krásných slov co jsi mi při tom řekla vzpomínáš na okamžik kde jsi nelitovala pokud je konec tak mi to řekni protože mám tě rád sama víš nejlíp

Ref.: .:
Já, chci víc prosím zůstaň bude líp nemohu tě nechat ztracenou v jeho obětí. Chceš mě zmást, chcéééš mě zmást, že semnou nebude šťastná v mém obětí.

Text přidala Nicooline


Nezařazené v albu

Deno Dennien texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.