Playlisty Kecárna
Reklama

DDeeThane - texty

deethane-621529.png
Texty písní

texty písní

DeeThane má 77 fanoušků · Stát se fanouškem

DeeThane, pravým jménem Damien Dante se narodil 12.10.1993 v Třebíči. Od dětství se věnoval tanci a sportům, ze kterých ho nejvíce oslovil basketbal. V šestnácti letech se přestěhoval do Kladna, kde vystudoval střední školu a odmaturoval. Během toho nějakou dobu doučoval anglický jazyk. Žá...
kům lhal, že už je na vysoké škole, ač byl teprve středoškolák. Později začal dělat překladatele pro největší firmu s řezanými květinami v Čechách a začal se věnovat streamování. Tam začala tato jeho cesta.
Sportovec a učitel se pustil do role streamera a internetového baviče. Velmi rychle si získal pozornost publika, z Kladna se odstěhoval do Prahy a v lednu 2015 se začal živit čistě streamem. Šťastnou náhodou se dostal i ke komentování e-Sportových akcí ve hře Hearthstone, kde se mu ale hra nezdála dost akční a proto se vrhl na komentování hry Counter Strike. Později se s Ivanem Lazarovem jako první komentátoři CS:GO u nás dostali i do televize. Damien nadále komentuje největší e-Sport akce v Čechách i na Slovensku.
Jen málo lidí ale ví, že již jako dvanáctiletý se věnoval hudbě. Celá jeho rodina byla hudebně založená, odmalička proto hudbu miloval. Jeho písničky nahrané v roce 2006 se stále dají dohledat na internetu, např. píseň Loutka(naleznete v seznamu: Nezařazené písně). Když se díky streamu objevila příležitost věnovat se tomu, k čemu vždy tak tíhnul, začal na sobě dřít a propracoval se až k prvnímu sólovému albu ZG. Své druhé album s názvem Real One vyšlo 13.10.2019. Své třetí album vyšlo 25.10.2020 album nese název RESPAWN.
Za dobu svého online působení pracoval na mnoha charitativních projektech a vždy se snažil nacházet způsoby jak pomáhat svým fanouškům. Pomáhal rodině s dítětem postiženým leukémií, vybíral příspěvky na Kliniku dětské onkologie v Motole a také na hračky do dětských domovů. V roce 2018 na 16-ti hodinovém streamu vybral částku přes 250 tisíc korun na asistenčního psa pro Denisku s dětskou mozkovou obrnou. V roce 2019 dokázal vybrat 416 050 korun pro Natálku, na speciální ortézu, díky které by mohla samostatně chodit. Osobně navštívil několik těžce nemocných fanoušků. A proč? Protože, jak sám říká, z jeho pozice je snadné udělat dobrou věc, na kterou daný člověk nezapomene. Zároveň doufá, že tím bude inspirovat k podobnému jednání ostatní influencery i obyčejné lidi, kterým se v životě naskytne příležitost někomu podat pomocnou ruku
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
RANDOMÁK video karaoke 5 459
Loutka video karaoke 922
Rekviem video karaoke 3 733
Tajemství video karaoke 1 170
Hydra video   4 648
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Respawn video 1 456
Gravitace video 1 430
Drajf video 662
Netflix video 2 975
Nikotin video 1 099
Margaret video 867
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Kintsugi video 843
VR video karaoke 1 254
I za sto video 1 989
C4 video 788
08-09-10 video 2 162
Real One video karaoke 2 519
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Uroboros video karaoke 3 056
Problém video karaoke 3 766
Glory Days video karaoke 1 323
Přehrát celé album


Správcem interpreta DeeThane je Paja_autik; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.