Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

DDaze - texty

daze-554924.jpg
Texty písní

texty písní

Daze je dánská Eurodance / žvýkačka taneční kapela, jejíž debutové album 1997 Super Heroes se stal dvakrát platinové mezinárodním hitem. Kapela je trio ve složení Lucas Sieber, Jesper Tønnov a Trine Bix, a jejich styl " zany "" turbo-pop "hudba je ve srovnání s dánskou pop kapely Aqua . Super Heroes, původně publikoval v Skandinávii Sony Music , prodal 31.000 výtisků na vydání den a později byl propuštěn ve Spojených státech Columbia Records a Non-Nordic Global území od Epic Records . hitů včetně " Superhero "," Tamogotchi "a" Toy Boy ". V únoru 1998, Daze vyhrál dánskou cenu Grammy za nejlepší taneční album z roku 1997. Jeden Superhero byl nominován v roce 1997 dánský hitem roku podle časopisu Gaffa . To bylo také velmi slavný v Argentině během těch let.

V roce 2012, Daze oznámila na svých oficiálních stránce na Facebooku, že jejich nový singl by být nazýván "Fool Me". To potvrdil i Tanečník stránkách žvýkačky. Dne 23. června 2012, byl nový singl na digitálních hudebních obchodů jako iTunes a Spotify v Evropě spolu s prodlouženou mix. Je také vybaven Daze původní kapelu logem, které bylo upuštěno po vydání "Super Heros" v druhé polovině 90. let a nahrazeno plamene loga. Mezinárodní datum vydání se očekává v nejbližší době.

Kapely hudba je inspirována Aqua, Dr. Alban a Herbie Crichlow .

V roce 2013 bylo potvrzeno, že Daze budou soutěžit v Melodi Velké výběru Prix v Dánsku o místo v soutěži Eurovision Song Contest s jejich novou skladbu "Máme

Video Překlad Karaoke
Superhero video
Call Girl video
Tamagotchi video
Be My Lover video
In The Middle Of The Night video
Toy Boy video
Tic Toc video
Sea Of Love video
Antonio video
Sky Is Blue
Land Of The Living video
Přehrát celé album

Daze ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.