Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

DDaY-Mar - texty

day-mar-369477.jpg

DaY-Mar má 7 fanoušků · Stát se fanouškem

Byla objevena bookingovou agenturou Masters of Hardcore (nyní Most Wanted DJ Agency). Od této chvíle začala kariéra DaY-Mar rychle stoupat a od jejího prvního velkého vystoupení na Thialf Stadium (Holandsko, rok 2005) před více než 15 000 lidmy se prodalo tisíce hardcorových desek a CD po celém světě. Tahle žena se svým osobitým pojetím začala patřit k elitě hardcore umělců.

O několik let později, po mnoha vydaných tracků a vystoupení na hardcore scéně, DaY-Mar vpadne do scény hardtechna také s vlastními skladbami a dokonce i s novým albem. Dalším velkým zlomem je léto 2010, kdy vstupuje pod Abstract, což je jedna z největších bookingových agentur a labelů na hardtechno scéně.

Rok 2010 je také spojován s mnoha projekty. DaY-Mar vyniká jak na hardtechno, tak i na hardcore scéně. Za zmínku stojí i několik vystoupení na akcích jako je Nature One nebo Syndicate a dalších několika parties po celé Evropě.

Její současná produkce a vystoupení se dostala do podvědomí mnoha lidí po celém světě. A to není tak zdaleka vše. Základní rysy jako je gotický vzhled, vynikající mixování a produkce se směsí výrazných vokálů, zvuků v podobě rozbíjení sklenic, atmosférického rytmu a dominantního kopáku pobízí publikum jak sama říká „od vzteku k slzám a naopak“.

Pokud nemáš rád hardtechno nebo hardcore, tak ona tě to naučí milovat a prožiješ život jak nikdy předtím!

Více informací o DaY-Mar na stránkách www.dj-daymar.nl


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Embrance the night video
Pole position video
Fuckin motherfuckin slit video
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Black widow video
Arraignee video
Ragno video
Spinnekop video
La viuda negro video
Pavouk video
Veuve noire video
Přehrát celé album

DaY-Mar ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.