Playlisty Kecárna
Reklama

DDawe MC (DaweEmsi) - texty

dawe-mc-151390.jpg
Texty písní

texty písní

Dawe MC (DaweEmsi) má 8 fanoušků · Stát se fanouškem

V r. 1997 poslal MC Dejv svou první demo nahrávku do rádia, kde moderátor zkomolil jeho jméno a tak vlastně vznikl Dawe MC.

V roce 1999 natočil tracky jako "Na dno", "Adam", "Vzpomínky", "Síla zvyku" a další, dnes již legendární skladby. Poz...
ději začal nahrávat pod labelem P.A.trick Records, kde se podílel i jako editor např. na kompilacích Lyrik Derby 1 & 2.
Založil projekt "KL-Emsís" s MC Goldem a DJ Caballerem, oficiálně ale vydali pouze jedno EP + tracky, které jsou součástí obou dílů Lyrik Derby.
V roce 2004 Dawe vyhrál talentovou soutěž na radiu Fajn, ale bohužel, slíbená spolupráce s rádiem v podobě koncertů a promo akcí se nekonala.
Po tomto roce se Dawe odmlčel, pouze sem tam rozdával rozhovory hudebním portálům.

V roce 2009 shromáždil všechny tracky co vydal a uveřejnil je na svém bandzone profilu pod názvem Dawe Em - The Best Of.
  ZOBRAZIT VÍCEDawe MC (DaweEmsi) ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.