Kecárna Playlisty
Reklama

Professor Asshole - text, překlad

playlist Playlist
So Davey you changed your last name to Suicide, is that because you think Teen Suicide is trendy and cool Takže Davey, změnil jsi své přijmení na Suicide,jen proto že si myslíš,že náctiletá sebevražsa je trendy a cool
Davey: Well, no it's a constant reminder... Davey: No, to je neustálou připomínkou..
mmhhmmmmm, I see, a constant reminder, and the cross your heart. Is that because you think your fans should all worship the devil like you? Mmhhmmmmm,vidím,konstantní připomenutí přes tvoje srdce. Je to proto,že si myslíš,že tvoji fanoušci mají uctívat d´ábla,jako ty ?
Davey: No, no…it symbolizes second chances and…. Davey: Ne,ne..symbolizuje to druhou šanci a..
Ohhhh…second chances, well do you think telling everyone to Grab a gun and kill everyone is an appropriate message for the kids out there? Ohhhh druhá šance,takže si myslíš,že říkat všem,aby popadl zbrań a zabil každého,je příšlušné hlášení pro děti ??
Davey: hold on man, have you ever heard of a metaphor Davey: držet na člověku,už jste někdy slyšel o metafoře
You know…I think it's people like you that are destroying this world and corrupting our kids, dressing like girls and playing that devil music I guess we should just all go hang ourselves because davey suicide is in town …let the gays in the military what happened to good wholesome
You know what….fuck this..click…BOOM!
Víš,myslím,že lidi jako ty,kteří ničí tento svět kazí naše děti,oblékají se jako holky a hrají tu d´ábelskou hudbu. Myslím,že bychom měli jít všichni viset,protože Davey Suicide je ve městě. Nech homosexuali v armádě co se stalo dobrou zdravou. Víš co..seru na to..cvak..BOOM.!

Text přidala maria.eli911

Video přidala Lau

Překlad přidala Lau

Je zde něco špatně?
Reklama

Davey Suicide

Reklama

Davey Suicide texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.