Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Semi feat. Dave a Sony - MAY DAY - text

playlist

Semi B:

Mohl bych lámat skály, protože mám tolik síly a mám tolik víry zvládat stavy, kdy klečím na kolenou a brečím a život mi dává sady a já letím jak blázen. Výhry, pády, kolenama na zemi, výmyk na svý, nohama na zemi, vítej zpátky. A mám to tak, (mám to tak) nebát se ničeho, přijmout co přijde. A mám to tak (mám to tak) co má vyjít to vyjde, co nemá.

Proč má to srát? Když jedinej moment co má pro ně cenu, jak by řekl Majk je právě now (je právě now). Můžete mi dupad po zádech nebo házet kamení, rány se zahojí a zpevní stavení. Bůh mi dal znamen a vím kdo je vítěz. Víš ne, život dává výser, výsměch třeba někdy víc než přijmeš.

Příběh plný velkých příšer, nikdo neví kdo ho píše za tvými zády tvim vlastním písmem. Bum, bum, někdy je to rána z děla, rozsypanej na zem jak kostky Lega. Bum, bum náklad, bomby děla. Dostaneme kapky, výprask mela. Výzva je dál, nebát se víc na pedál sešlápnout, význam je tam páč ta jízda je tvá.


Dave:
Není to easy furt věřit tomu, že to všechno můžu přežít a jít dál. Život je děvka, chvíli s tebou píchá, za chvíli se otočíš a jinej si jí svlíká. Je to čím dál těžší tomu věřit, tomu že to všechno jednou Dokážeme měnit. Je tak lehký o tom snít, ale už ne tolik žít podle slov, který nesou mí texty.

A nade mnou mraky a černý jak kráva, jenom čekám, kdy to všechno spadne. Každá ta rána, všechny ty rána, kdy pochopíš, co je všechno špatně. Odpusť si pár a těžko se vstává, ať už zase někdo rychle zhasne. Je to jak máma, navždy je s náma, vážně znáš mě, znáš mě?

Už nechci psát tracky o tom, že všechno bude fajn, o tom jak bude líp a všechno co chci říct, že není lehký žít, když nosíš kamení, který tě zabíjí. Osud jebu, nevěřím že jednou přijde samo vykoupení za všechno, co se nám tady stalo. Všechny ty rány. Za co? Jestli je to jenom zkouška, tak pak ano, okay.

Pak mě zkouší, já budu se rvát a chci obstát jak vítěz a nebejt jak dítě, dostanu pravej hák, dostanu levej hák a stejně zvednu se příště. Budu silnější a budu ještě vejš a jednou budu nejvejš. Někdy to bolí víc, než jenom můžu snést, tak tu voláme mayday.

Text přidal uzenar

Text opravil uzenar

Video přidal uzenar

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.