Playlisty Kecárna
Reklama

DDave a Sony - texty

dave-a-sony-560684-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Dave a Sony má 83 fanoušků · Stát se fanouškem

Dave a Sony je Českobudějovické hip-hopové duo. Pro svůj nezaměnitelný styl, kterým zcela vybočují z hranic klasického hip hopu si získávají fanoušky napříč celým věkovým spektrem. Jejich hu... dební styl nelze zcela zaškatulkovat, a tak oni samy používají výraz - alternativní hip-hop. Skupina byla založena v roce 2007 a je tvořena dvěma členy. Dave, vlastním jménem David Rak je raper a textař. Texty píše od roku 2003, kdy mu bylo 14 let. Od té doby prošel řadou hudebních formací i sólo kariéry, až do doby kdy potkává Sonyho a společně ještě s dvěma dalšími členy zakládají v roce 2006 skupinu Rap Terrorist, která však nemá dlouhého trvání a jejím rozpadem vznikne skupina Dave a Sony. Sony, vlastním jménem Jakub Samec je producent a skladatel. Hudbě se věnuje od malička, kdy začal chodit na hudební školu, kterou absolvoval ve hře na klávesy, ty ale nejsou jediným nástrojem na který umí hrát. Ve skupině kompletně zajišťuje hudební složku, kdy každý instrument komponuje od základu a nepoužívá žádné již vytvořené hudební smyčky, jak tomu bývá u tohoto žánru zvykem. Svým nezaměnitelným ,,klavírovým" stylem instrumentů skvěle doplňuje Daveovo texty. Skupina má za sebou řadu koncertů a různých spoluprací. Spolupracovala například s rádiem Kiss, pro kterou na jeden rok složili hymnu, a na jejichž stanicích můžete skupinu slyšet.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Bude fajn karaoke 9 147
video   6 115
Maska video   1 448
Hlas video   563
Ztraceni video   506
Přehrát nezařazené písně
X (2017)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album


Dave a Sony ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.