Playlisty Kecárna
Reklama

DDarren Criss - texty

darren-criss-236679-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Darren Criss má 107 fanoušků · Stát se fanouškem

Americký zpěvák, herec, skladatel a textař. Nejvíce ho proslavila role Harryho Pottera A Very Potter Musical a ztvárnění Blaina Andersona, homosexuálního studenta v seriálu Glee. Je ze San F... rancisca v Kalifornii, jeho otec je částeční Ir a jeho matka pochází z Filipín. Hraje na piano, cello, bicí, housle a kytaru. Darren byl vychován jako katolík.

Vystudoval herectví na universitě v Mishiganu (2009). To ho dostalo k divadelní skupině TeamStarkid, složené ze studentů, jejíž je spolumajitelem.

Darren si sám vyprodukoval album Human (2010), je k dostání na iTunes. Často spolupracuje i s ostatními interprety a skládá pro ně písně. V roce 2012 debutoval na Brodwayi.

Od roku 2008 chodí s baskytaristkou a TV producentkou Miou Swier.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Words video česky   255
Pheromones česky   301
I don't mind video česky   233
Human (2010)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Dont You video česky karaoke 839
Human video česky 1 176
Sami video česky 828
Jealousy video česky 768
Not Alone video česky karaoke 1 754
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Darren Criss ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.