Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Contact - text, překlad

playlist

"Hey Bob I'm looking at what Jack was talking about and it's definitely not a particle that's nearby. It is a bright object and it's obviously rotating because it's flashing, it's way out in the distance, certainly rotating in a very rhythmic fashion because the flashes come around almost on time. As we look back at the earth it's up at about 11 o'clock, about maybe ten or twelve diame...Earth diameters. I don't know whether that does you any good, but there's something out there."

Text přidala hanbor

Video přidal Mefisto87

"Ahoj Bobe, dívám se na to o čem mluvil Jack a rozhodně to není částice, která by byla blízko. Je to jasný objekt a očividně se otáčí, protože bliká. Je opravdu vzdálený, rozhodně se otáčí dost pravidelně, protože záblesky se objevují vždy po stejné době. Když se podíváme zpátky na zemi, tak je nahoře na jedenácti hodinách, kolem desíti či dvanácti prům... průměrů Země. Nevím, jestli vám to něco dá, ale rozhodně tam něco je."

Překlad přidal Mefisto87

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.