Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

DDaFlair - texty

daflair-498837.png
Texty písní

texty písní

Narodil jsem se roku 1991 a od svých 6 let jsem se začal zajímat o hudbu. Počátky byly ve hraní na typicky prvňáčkovskou zobcovou flétnu (celkem se divím, že po těch 15 letech celkem funguje, i když spodní C jí už dělá problém), zhruba ve 4. třídě jsem se poprvé dostal ke skládání na PC. Po různých variací EJaye a skladatele MIDI songů (to jsem ještě neměl páru o VSTi, pracoval jsem s klasicky windowsovským MIDI soundfontem) jsem nakonec zakotvil u programu Reason 3, který se stal stěžejním sekvencerem mé horrorcorové éry. Spolu s mým tehdejším zájmem o hip hop bylo jasný, kam se to vyvrbí.
Začalo se to celkem zajímavě rozjíždět v roce 2006, kdy jsem začal zkoušet do svých beatů rapovat. V tý době už byl internet na přijatelný rychlosti a uplaod mých MP3 nebyl větší problém, takže jsem na jedno hip hop forum dával ukázky z mý tvorby. Co si budeme nalhávat, nebyly to žádný kvalitní pecky. Něco málo lidí to však zaujalo a po té, co Destroy založil platformu Hip Amatér Hop, určenou pro propagaci amatérských MCs, začaly věci nabírat spád. Dostal jsem echo o DeSadově zájmu se mnou něco zkusit.
Rok 2010 jsem se tak nějak flákal. Studoval jsem, nechal jsem se zblbnout do OVB a tak nějak jsem se protloukal životem. Byly to vánoce v roce 2010, kdy jsem ze studijních důvodů obdržel notebook a v hlavě se objevila myšlenka něco zkusit vytvořit. O Reason už jsem zájem neměl a na netu jsem objevil freewarový DAW Zynewave Podium FREE, ve kterým jsem zkoušel udělat pár inster a napsat pár textů. Původní zabití nudy se stalo hlavní náplní mého času a celý snažení vyústilo v alba "Náš svět je plný bolesti" a "Dovětky bolesti EP". Tyhle releasy považuju za to nejlepší, co jsem ve svý "kariéře" vytvořil. Jak po instrumentální, tak i rapový, lyrický i technický stránce došlo k radikálnímu zvýšení levelu. Tolik chtěný prasárny alá Mental Rap se nemohly vyrovnat tomu, co jsem spáchal v roce 2011. Samozřejmě míra aktivity, která v té době u mě byla, musela následovat další stagnací a sérií neúspěchů. Klip na track "Náš svět je plný bolesti" nikdy nevyšel kvůli šíleně komplikovanému scénáři a nedostatečné přípravě, pokud o vytvoření punkové kapely též padl a tvorbu zkomplikovaly i nové starosti na nové škole. Ve finále došlo k ohlášení konce kariéry a zaměření se na dobrovolnickou kariéru v sociální sféře...která se taky nevyvedla podle představ a v záchvatu nudy a beznaděje jsem oprášil studiové vybavení a dodělal album "Všichni proti všem", které vyšlo 20.10.2013.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
DaFlair - Jedna citová
DaFlair - Hej děti
DaFlair - Náš svět je plný bolesti
DaFlair - Nevím vůbec nic
DaFlair - Moje lítost
DaFlair - Dekadentní mládež video
DaFlair - To dítě nebohé
DaFlair - Ve víře pravda není (feat. Daisy Flower)
DaFlair - Běžte kurva na pivo!
DaFlair - Tma
DaFlair - Partie
DaFlair - Tady se párty nekoná
DaFlair - Ať už je konec
DaFlair - Víc poznatků, víc dovětků
DaFlair - Temnostroj
DaFlair - Tvůrčí krize
DaFlair - Psychopat (2011)
DaFlair - Dovětek poslední
DaFlair - Všichni proti všem video
DaFlair - Chcete?
DaFlair - Není cesty ven
DaFlair - Krokodýlí prokletí
DaFlair - Sofia contra avaricia video
DaFlair - Zásek
DaFlair - Nemesis
DaFlair - Špína z masky smyta
Přehrát nezařazené písně

DaFlair ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.