Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

DDa Blitz - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Da Blitz byl jedním z projektů, hudební taneční Italové nejpopulárnějších z devadesátých let . Se specializuje na skladby eurodance , byl velmi úspěšný a to jak v Itálii , tak v zahraničí.

V Itálii se na špici žebříčku jednotlivců s Zůstaň se mnou, také zopakoval svůj úspěch z Movin 'On a Take Me Back (čtvrté místo), věřím (osmé) a Let Me Be (jedenácté). [1] Jejich písně se objevily v mnoha kolekcích taneční hudby. [2]
Indikace

1 Životopis
1.1 DB Reloaded
2 Diskografie
2.1 alba
2.2 Dvouhra
3. bere na vědomí
4 Viz také
5 Externí odkazy

Životopis

Projekt byl zahájen jako hudební projekt BlissCo. (Bliss Corporation), gramofonová společnost, která také vyrábí italský tým Bliss a Eiffel 65 .

Mezi spolupracovníky stabilní zapamatovat Gabry Ponte a Domenico Capuano , zatímco výrobce byl Massimo Gabutti . Skupina byla založena skupinou Viviana Presutti (aka Vivian B.) a hudebníky Simon Shepherd (aka Simon) a Domenico Capuano při vypořádání vytvořena pomocí fragment skladby a cappella zpívané Vivian B..

Název skupiny byl zvolen producentem Massimo Gabutti, když v rozhovoru zveřejněném na Webdjs.ch ze dne 3. prosince 2005 , stejný Viviana řekl, že nevěděl, skutečný původ.

Oba Viviana (narozen v Turíně 28.května 1972) Simon (narozen v Taranto 20.září 1971), navštěvoval univerzitu v Turíně: Biologické vědy Farmaceutické vědy a ona ho. Jejich vstup do BlissCo. se narodil z vášně pro hudbu kultivované oba. Ve skutečnosti, dva pracoval několik let studiem hry na klavír a předchozích uměleckých zážitků.

Prvním produktem projektu byla Let Me Be, singl v únoru 1994 , které se prodalo 35.000 kopií v Itálii [3] bezprostředně následuje Take My Way v dubnu a zůstat se mnou v září . Všechny tři kusy jsou okamžitě setkal s velkým úspěchem v italských a evropských hitparád. Zejména, zůstaň se mnou až na vrchol italského žebříčku jednotlivců. [1]

Od té doby, Da Blitz jezdili na vlně úspěchu, vydání alba Euromanic Trance a provádění, mimo jiné, žijí na různých místech v Evropě i zahraničí. Pozoruhodná byla i výroba videoklipů, se v různých verzích určených pro zahraniční trhy.

Pokud první tři písně viděli součinnost Jeffrey Jey pro rap texty a Mimmo Capuano v roli skladatele a aranžéra, že následné písně byly z velké části dosaženo duo, který rozdělil úkoly; Vivian obsadili texty, Simon ujednání, zatímco remix skladby byly vždy postaráno o známých DJs Gabry Ponte .

V roce 1995 byla publikována jediná Movin 'On a Take Me Back, která znamenala novou etapu ve skupinové výrobě, s intenzifikací BPM do více progresivní . Ačkoli tyto písně dosáhl vrcholu hitparád brzy italských i zahraničních, stejně jako věřím, který byl publikován v roce 1996 .

V roce 1997 vyšel pak jednotlivec světle lásky a žít věčně. Do této doby někteří spolupracovníci kapely opustil projekt sledovat jiné domácí BlissCo. Tyto dvě písně znamenal významný změnu kurzu v oblasti výroby, která byla zahájena, a to díky úsilí Simona v experimentování s novými melodiemi, znečištěné prvky Eurodance , progresivní a dům .

Poslední singl z Blitz je datována 1998 a byl s názvem Love & Devotion. Tato píseň se objevily nové zpěvačky Sharon, který přijal místo Viviana a spolupráci s Alexem T jako koproducent spolu s tímto Simon.

Tato poslední song Da Blitz konečně vyšel z hudební scény a zanechala za sebou pět let úspěchů a inovací v oblasti taneční hudby, než se vrátí v roce 2004 s jejich nahrávací společnosti a bezpočet projektů Db Reloaded .

Video Překlad Karaoke
Take me Back video
Let Me Be (Remix) video
Take My Way (D.J. Gabry Ponte Version)
Stay With Me (Club Mix) video
I Believe video
Movin On video
Přehrát celé album

Da Blitz ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.