Kecárna Playlisty

Collapse - text, překlad

playlist Playlist
Back-pedalling into the black, but I can still make out the figures that will threaten my well being. The wind will rise and fall, but never sway from side to side. Progression halted, encapsulating the fluid weave of death like
a garden that contains all of it’s arrested offspring. We’re afraid to force our legs to break free from the earth and take the first step towards our insecurity. Sleep away your selfishness. Slip into collapse, a still-like
state of disregard from which you can’t fall back. You never fully moved me, I’ve been embedded in the dust and my mind has been ravaged by war. Pray for farewell as if I was yours to lose. I would love to love you, if you were someone else. So forgive me for being unresponsive. I’m sure it’s hard to train your ears to hear me crying out for help with my lips sewn shut by stitches of my own indeci- sion. So I’ll speak in whispers to permit my throat relief. I bite my tongue, fill my mouth with blood, and swallow enough to kill me before I’m forced to lose more sleep. I would love to love you, if you were someone else. Am I fit to walk alone again, or will you save me from myself? Breathe life into me, be all that I can see or carry on without me and just know I wished you well.
Šlapu zpět do černé, ale stále dokážu vyčíst ty postavy, které ohrožují mou pohodu.Vítr stoupá a klesá, ale nikdy se nehoupe ze strany na stranu.
Progrese se zastavila, zapouzdřila tekutinovou vazbu smrti jako zahradu, která obsahuje všechny její zatknuté potomky.
Obáváme se, že nás nohy donutí zbavit se země a uděláme první krok směrem k naší nejistotě.
Uspi tvojí sobeckost. Sklouznout do kolapsu, stále jako
stav pohrdání, z kterého se nemůžete vrátit. Nikdy jsi se mnou úplně nepohnul, byl jsem zapuštěn do prachu a moje mysl byla zpustošena válkou.Modlete se za rozloučení, jako kdyby to bylo poslední co ztratíte.Rád bych tě miloval, kdybys byl někdo jiný.Tak mi odpusť, že jsem nereagoval. Jsem si jistý, že je těžké trénovat uši, aby mě slyšeli, až budu prosit o pomoc s ústy, které jsou zašity stehy mojí vlastní nerozhodnosti.Takže budu mluvit šeptem, abych ulevil krku. Ukousnul jsem si jazyk, naplnil jsem jsi ústa krví a pohltil natolik, aby mě zabili, než budu nucen ztratit spánek.Rád bych tě miloval, kdybys byl někdo jiný.Jsem schopen znovu chodit sám, nebo mě zachráníš před samým sebou? Dýchat život do mě, být vším co vidím, nebo pokračovat beze mě a prostě vědět, že jsem ti přál dobro.

Text přidal LimeCZ

Video přidal LimeCZ

Překlad přidal Kerhy

Je zde něco špatně?

Tragedy Will Find Us

Counterparts texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.