Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

CCorona - texty

corona-456279.jpg

Corona má 10 fanoušků · Stát se fanouškem

Corona je italský tanec euro -Act, zejména s hlasem Sandra ("Sandy"), Chambers byl znám. Kromě Corona, zpívala pro mnoho jiných italských Dancefloor projektů (včetně JK , Benassi Bros ) Stejně jako v roce 1990,, není neobvyklé, byl najat jako tvář a loutky projektu modelu. V případě Corona to byl brazilský Olga de Souza (narozený 16 července 1968 v Rio de Janeiro ). Produkoval Francesco Bontempi (lépe známý jako dřeně Lee), se jim to podařilo s rytmem noci v prosinci 1993 hitu, který stál během 13 týdnů jako číslo jedna v italských hitparád. Vokály k této písni je z Giovanna Bersola. O rok později, Sandra komory převzal všechny vokály a následoval ji Baby, baby, a v červenci 1995 Try Me Out a nakonec já nechci být hvězda. Další singly z let 1997 a 2000 nemohli stavět na počátečním úspěchu.

Tím, Bontempi od roku 2000 předním výrobcem Francesco Conte a Paolo Dughero pokračovat mírnějším úspěchu a jinému hudebnímu stylu corona zákona. Pravděpodobně Olga de Souza zpívá sám

V roce 2012, německý taneční projekt zveřejněn Cascada vlastní verzi rytmu noci, také dosažení grafy.

Video Překlad Karaoke
The Power Of Love video karaoke
Video Překlad Karaoke
The Rhytm Of The Night video karaoke
Baby Baby video
Baby I Need Your Love video
Don't Go Breaking My Heart video
I Don't Wanna Be A Star video česky
Try Me Out video česky
Get Up And Boogie video
I Want Your Love video
In The Name Of Love video česky
I Gotta Keep Dancin' video
When I Give My Love video
Do You Want Me video
You Gotta Be Movin' video
The Rhythm Of The Night (Rapino Bros 7'' Single)
Baby Baby (Dancing Divaz Club Mix)
Přehrát celé album

Corona ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.