Kecárna Playlisty
Reklama

CColonia - texty

colonia-297400.jpg
Texty písní

texty písní

Colonia má 22 fanoušků · Stát se fanouškem

Colonia je chorvatská taneční kapela z Vinkovci, Chorvatsko. Vydali jedenáct alb a přes 27 singlů doposud s různými písněmi a alby získává platinovou desku. Jsou známí pro vítězství vůbec první Eurodance soutěže v roce 2001 a jejich různé hity v průběhu let.
Colonia je chorvatská hudeb...
ní skupina, jejich žánrem je elektronická disco hudba. Vznikla v roce 1996 ve městě Vinkovci a název si dala podle římského názvu města.
Skupinu tvoří zpěvačka Indra Vladić-Mujkić, programátor Tomislav Jelić a producent Boris Djurdjević. Na všech svých plakátech si nechávají zobrazit jenom svoje křestní jména. Někdy také spolupracují i s jinými skupinami, jako je například Karma. Koncertují v Chorvatsku, Bosně, Rakousku, Maďarsku, Itálii a dalších zemích.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Ale ale video   311
Kao pahulja video česky   221
Feniks   662
Ljubavnici video   152
Přehrát nezařazené písně


Colonia ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.