Playlisty Kecárna
Reklama

CColonia - texty

colonia-297400-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Colonia má 23 fanoušků · Stát se fanouškem

Colonia je chorvatská taneční kapela z Vinkovci, Chorvatsko. Vydali jedenáct alb a přes 27 singlů doposud s různými písněmi a alby získává platinovou desku. Jsou známí pro vítězství vůbec pr... vní Eurodance soutěže v roce 2001 a jejich různé hity v průběhu let.
Colonia je chorvatská hudební skupina, jejich žánrem je elektronická disco hudba. Vznikla v roce 1996 ve městě Vinkovci a název si dala podle římského názvu města.
Skupinu tvoří zpěvačka Indra Vladić-Mujkić, programátor Tomislav Jelić a producent Boris Djurdjević. Na všech svých plakátech si nechávají zobrazit jenom svoje křestní jména. Někdy také spolupracují i s jinými skupinami, jako je například Karma. Koncertují v Chorvatsku, Bosně, Rakousku, Maďarsku, Itálii a dalších zemích.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Ale ale video   360
Kao pahulja česky   266
Feniks   750
Ljubavnici video   217
Přehrát nezařazené písně


Colonia ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.