Playlisty Kecárna
Reklama

CCocoman - texty

cocoman-568388-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Cocoman má 100 fanoušků · Stát se fanouškem

Tvorbu Adama Lančiho (Cocoman) není třeba příznivcům reggae music příliš přestavovat. Zkoumá a propaguje moderní podobu reggae a dancehall music. Jeho neortodoxní pojetí a často až folkové t... exty kombinované s tanečním rytmem dnes oslovují stále více posluchačů napříč hudebními škatulkami.
První kapelu "Vokokos" založil v roce 2001. Od roku 2006 začal vystupovat sólově pod svým nickem Cocoman a založil doprovodnou kapelu Solid Vibes se kterou odehrál řadu koncertů v Česku i zahraničí, zůčastnil se několika soutěží a dvakrát reprezentoval Českou reggae scénu na festivale Rototom Sunslash.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Nechtít víc video   180
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Terorista video 10 360
Ptaj video 246
Přehrát celé album


Správcem interpreta Cocoman jsou Dominio; Dvorenka; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš někomu ze správců.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.