Kecárna Playlisty
Reklama

CCocoman - texty

cocoman-568388.jpg
Texty písní

texty písní

Cocoman má 99 fanoušků · Stát se fanouškem

Tvorbu Adama Lančiho (Cocoman) není třeba příznivcům reggae music příliš přestavovat. Zkoumá a propaguje moderní podobu reggae a dancehall music. Jeho neortodoxní pojetí a často až folkové texty kombinované s tanečním rytmem dnes oslovují stále více posluchačů napříč hudebními škatulkami. ...
První kapelu "Vokokos" založil v roce 2001. Od roku 2006 začal vystupovat sólově pod svým nickem Cocoman a založil doprovodnou kapelu Solid Vibes se kterou odehrál řadu koncertů v Česku i zahraničí, zůčastnil se několika soutěží a dvakrát reprezentoval Českou reggae scénu na festivale Rototom Sunslash.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Terorista video 7 985
Ptaj video 206
Přehrát celé album


Správcem interpreta Cocoman jsou Dominio; Dvorenka; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš někomu ze správců.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.