Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

CClaire Holt - texty

claire-holt-395972.jpg
Texty písní

texty písní

Claire Holt má 41 fanoušků · Stát se fanouškem

Claire holt (11.června 1988) je australská herečka ---
V roce 2006 získala roli Emmy Gilbert v seriálu H2O:Stačí přidat vodu. Byly natočeny dvě série a po krátké pauze se začalo uvažovat o třetí. V třetí sérii se ale už neobjevila, protože přijala nabídku na film Messengers 2:The Scarecrow. Jeho natáčení začalo v Sofiiv roce 2008 a 21.července 2009 v Austrálii byl vydán film na DVD.Kromě hraní ve filmech a seriálech se také objevila v několika reklamách pro Dreamworld, Sizzler a Queensland Lifesaving.Od roku 2011 hrála v seriálu Upíří deníky, kde ztvárnila postavu původní upírky Rebekah Mikaelson. V roce 2013 pak její postava volně přešla do spin-offu Upířích deníků pod názvem The Originals. V roce 2014 ze seriálu odešla z důvodu pracovního vytížení a nedostatku času na rodinu. Nevylučuje ale, že se do role Rebekah ještě vrátí.

Claire Holt ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.