Playlisty Kecárna
Reklama

CChristophe Maé - texty

mae-christophe-448592-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Christophe Maé má 5 fanoušků · Stát se fanouškem

Christophe Maé se narodil 16. října 1975 v Carpentras (Francie). Od svých 6 let se učil hrát na housle a bicí. S dospíváním se naučil hrát na harmoniku a kytaru. Později si zahrál v muzikálu... "Le Roi Soleil". Jeho hudební vzor je Bob Marley, Ben Harper, Tracy Chapman, Jack Johnson...
Potom se dal na solovou dráhu a získal ocenění NRJ Music Awards 2007. O rok později, ve stejné anketě, získal ceny zpěvák roku a písnička roku (On s'attache). A v roce 2009 získal opět tyto dvě ceny akorát za písničku Belle Demoiselle. V anketě Victoires de la musique získal cenu objev roku, dále získal cenu francouzský umělec roku World Music a se svým uspěšným songem on s'attache píseň roku 2008.V srpnu roku 2008 vydal druhé CD live.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
La Parisienne video   350
Les gens video   34
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Christophe Maé ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.