Playlisty Kecárna
Reklama

DChristina Delaney - texty

christina-delaney-317740-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Christina Delaney má 34 fanoušků · Stát se fanouškem

Narodila se v roce 1990 a už odmala se zajímala o hudbu. Když opominu pár lekcí na hudební nástroje kdy byla ještě opravdu velmi malá, hudba jí začala silně ovlivňovat během základní školy, ... kdy již nacházela vyšší kvality svého hlasu a snažila se hudbě věnovat co nejvíc. Dalším rokem se rozhodla studovat zpěv sólově. Během toho probíhala Christinina jakási seberealizace psaním vlastních písní, s čímž začala vlastně už jako dítě na prvním stupni.

Od psaní písní pro malé školní kapely v českém jazyce se přes oblibu dostala až k psaní v angličtině, u kterého nadále zůstává. Christina Delaney má zajímavé písně, jako například Jdu dál.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Lo-lo-love video   1 379
Vampire love video   1 407
Jdu dál video karaoke 31 111
Přehrát nezařazené písně
--- (2014)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Perfect video karaoke 674
NEJLEPŠÍ video karaoke 4 832
Přehrát celé album


Christina Delaney ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.