Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

DChristina Delaney - texty

christina-delaney-317740.jpg

Christina Delaney má 35 fanoušků · Stát se fanouškem

Narodila se v roce 1990 a už odmala se zajímala o hudbu. Když opominu pár lekcí na hudební nástroje kdy byla ještě opravdu velmi malá, hudba jí začala silně ovlivňovat během základní školy, kdy již nacházela vyšší kvality svého hlasu a snažila se hudbě věnovat co nejvíc. Dalším rokem se rozhodla studovat zpěv sólově. Během toho probíhala Christinina jakási seberealizace psaním vlastních písní, s čímž začala vlastně už jako dítě na prvním stupni.

Od psaní písní pro malé školní kapely v českém jazyce se přes oblibu dostala až k psaní v angličtině, u kterého nadále zůstává. Christina Delaney má zajímavé písně, jako například Jdu dál.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Love sex and dreams
Lo-lo-love video
Maniac - ft. Abdu
Vampire love video
Ty a já feat. Raego video karaoke
Raego feat. Christina Delaney - Jediný co mám video karaoke
Jdu dál video karaoke
Mluv se mnou (Say Something) feat. Jakub Hübner video
Přehrát nezařazené písně
---

(2014)

Video Překlad Karaoke
SVĚT JE NÁŠ ft. Romeo Bravo video karaoke
Perfect video karaoke
NEJLEPŠÍ video karaoke
Přehrát celé album

Christina Delaney ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.