Kecárna Playlisty
Reklama

Sobotage aneb ooo růžičko voňavá - text

playlist Playlist
Brum, brum, nezávazně /JÉHÉ/(8x)
Dobrý večer, já sem pro nic za nic medvěd z lesa. Zjistil sem to takhle jednou v tramvaji, když to cuklo. /PU-PU-PU-PUKAVEC/. Přátelé! Já sem z ústavu. Mě tam mají rádi. Já sem to zjistil. Ty troubo starej pitomej. Ale to je tim, že sem nikoho nepodmáz. To koukáš, co ti po tobě paragrafe! /VÍVAVRÁVAVÁ/ to sem chtěl slyšet. Řeknu vám, polibte si všichni laskavě, i ty taky á ty taky. Já sem medvěd z lesa /BUBUBUBUBU-BUBUBUBUBU/. Jenže já si řikam.
Brum, brum, nezávazně(8x)
Přátelé! Přátelé! Já se směji! /HAHA/ /HEHEHEHE/ /HEHE/ /HIHI/ /Á/. Co je? Co je? /BÉ/ nula, nula /EFELIKYBLKFK/ /MĚ/ schovej tu buchtu /TŮTŮ/ /ÁÓÁÓ.../ /STRÉÉS, SPRÉ/ schovej tu buchtu /STRÉÉS, SPRÉ/ /ÁÓÁÓ.../. To se mě nali. Nechte mě! Deset, dvacet, třicet - narodil se prcek! Chlapy, po hlavy. Deset, dvacet, třicet - narodil se prcek! Přátelé po hlavy. Deset, dvacet, třicet /ČÁRKA/ - narodil se prcek! /BROUCHYBOUCI/. Deset, dvacet, třicet - narodil se prcek! Nezávazně.
Brum, brum, nezávazně(7x)
Brum, brum. CHAOZZ - CHAOZZ - CHAOZZ. Óóó růžičko voňavááá. Co tady blbnu /HAHAHA/

Text přidal wolcom

Text opravil Zututukulipa

Video přidala Selline

Je zde něco špatně?
Reklama

Zprdeleklika

Reklama

Chaozz texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.