Playlisty Kecárna
Reklama

ČČeská pirátská strana - texty

ceska-piratska-strana-595193.jpg
Texty písní

texty písní

Česká pirátská strana nebo jen Pirátská strana (zkráceně i oficiální zkratkou Piráti) je česká politická strana inspirovaná švédskou Pirátskou stranou. Pirátské strany vznikly v mnoha zemích v Evropě i po celém světě jako odpor proti omezování základních občanských práv vlivnými lobbistick...
ými skupinami. Hlavním tématem Pirátské strany jsou informace a jejich zásadní význam v moderní společnosti. Piráti se zaměřují hlavně na občanské svobody, sdílení informací, efektivní využití technologií a ochranu soukromí. Nedílnou součástí jejich programu je také transparence, e-government a přímá demokracie. V posledních letech se navíc program Pirátů dotýká také drogové problematiky (dekriminalizace až legalizace - racionalizace přístupu), vzdělání (efektivita) a zdravotnictví (zastavení odtoku prostředků korupcí), kde tvoří opozici konzervativním pohledům na problematiku.
  ZOBRAZIT VÍCESprávcem interpreta Česká pirátská strana je LIFAD; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.