Playlisty Kecárna
Reklama

CCentory - texty

centory-249677-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Centory byl německý Euro taneční projekt, 1994-1996 Evropa byla úspěšná. Největším hitem byl debut singl Point of No Return
Obsah

Ve středu "Centory" byl rapper Turbo B... , který přes jeho členství v SNAP! stal se známý jako zpěvák přišel Lori Glori. Gary Carolla, který také převzal některé vokály, Sven Kirschner a Alex trimerů byli za zákona .

Již první singl Point of No Return vzrostl v několika evropských žebříčcích v Německu a Rakousku ani v top 20 Odneste ji do limitu s duchem a posadil úspěch v roce 1994 a pokračovala v roce 1995. Po okem na obloze jen nižší TOP 100 umístění v regulačních diagramů Media dosaženo, dosahující holku znáš, je to pravda, zaklepal Trey D. verzi krytu z hitů Milli Vanilli je , německá top 50 Tato trať byla jediná publikace bez Turbo B

Do konce roku 1996 byl projekt "Centory" skončila.
  ZOBRAZIT VÍCECentory ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.