Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

CCentory - texty

centory-249677.jpg
Texty písní

texty písní

Centory byl německý Euro taneční projekt, 1994-1996 Evropa byla úspěšná. Největším hitem byl debut singl Point of No Return
Obsah

Ve středu "Centory" byl rapper Turbo B , který přes jeho členství v SNAP! stal se známý jako zpěvák přišel Lori Glori. Gary Carolla, který také převzal některé vokály, Sven Kirschner a Alex trimerů byli za zákona .

Již první singl Point of No Return vzrostl v několika evropských žebříčcích v Německu a Rakousku ani v top 20 Odneste ji do limitu s duchem a posadil úspěch v roce 1994 a pokračovala v roce 1995. Po okem na obloze jen nižší TOP 100 umístění v regulačních diagramů Media dosaženo, dosahující holku znáš, je to pravda, zaklepal Trey D. verzi krytu z hitů Milli Vanilli je , německá top 50 Tato trať byla jediná publikace bez Turbo B

Do konce roku 1996 byl projekt "Centory" skončila.

Video Překlad Karaoke
Take It To The Limit video
The Spirit video
Eye In The Sky video česky
Point of No Return video
Přehrát celé album

Centory ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.