Playlisty Kecárna
Reklama
playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Měl sem jenom jednu dívku doopravdy rád,nerad o tom vyprávím,ale nechci lhát,já ji vážně miloval, nevím jestli ona mě,ale jenom jedno vím,že to bylo zbytečné.
Začalo to jednou v létě samo od sebe,říkal jsem jí lásko moje jenom spolu budeme svět se mi zdál tehdy krásný starosti šli pryč všude bylo plno lásky,ale lásky falešný
Nebyla to láska,byl to jenom klam,nebyla to láska, tak jsem zůstal sám… Chci se zbavit jejich pout ale copak dál hledat budu její cíle její ideál marně fotky trhal jsem, té dívce se vyhýbal,zůstali jen její stín a ten jsem nesmazal. Nebyla to láska,byl to jenom klam,nebyla to láska, tak jsem zůstal sám. A pak náhle přišlo psaní,prý s nikým nechodí,ale moc mi ublížila,proto jinam odjíždím,marně další dopis ve schránce, čekal jsem ,marně ptal se cestoval kůn se nad se slehla zem. Nebyla to láska,byl to jenom klam,nebyla to láska, tak jsem zůstal sám. Měl sem jenom jednu dívku doopravdy rád nerad o tom vyprávím,ale nechci lhát já ji vážně miloval,ale všechno už je pryč. O těch jejích dívčích pout jsem ztratil navždy klíč.
Nebyla to láska,byl to jenom klam,nebyla to láska, tak jsem zůstal sám.

Text přidala Anoli

Video přidala vendy2020

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Ploužáky 1

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.