Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Zelená je tráva, fotbal to je hra - text

playlist

1. Zelená je tráva, fotbal to je hra a ten míč kulatý, věc je záludná, tak si každý z nás na něj pozor dej, po zemi ho pěkně podávej.
RE: Píšťalka až na nás zavolá, kouzelnou sílu má, dnes tak jak zítra i za týden, náš tým je připraven. HEY!

2. Zelená je tráva, fotbal to je hra a kdo góly dává, jen ten vyhrává, obránče na nás si pozor dej, rychlá klička a jseš ztracenej. RE:Dnes je ta nálada sváteční,pokřik zní vítězný,tisíce srdcí již hoří jít ,tou vášní sportovní Hej!

3. . Zelená je tráva, fotbal to je hra a kdo góly dává, jen ten vyhrává, obránče na nás si pozor dej, rychlá klička a jseš ztracenej. RE:Dnes je ta nálada sváteční,pokřik zní vítězný,tisíce srdcí již hoří jít ,tou vášní sportovní Hej!

4. Zelená je tráva, fotbal to je hra a ten míč kulatý, věc je záludná, jen se s nim hochu nepárej, ostrou ránou góly rozdávej.

5.píšťalka až na zavolá , kouzelnou sílu má, dnes tak jak zítra i za týden, náš tým je připraven. HEY!

Zelená je tráva, fotbal to je hra a kdo góly dává, jen ten vyhrává, obránče na nás si pozor dej, rychlá klička a jseš ztracenej. RE:Dnes je ta nálada sváteční,pokřik zní vítězný,tisíce srdcí již hoří jít,tou vášní sportovní Hej!.

Zelená je tráva, fotbal to je hra a kdo góly dává, jen ten vyhrává, obránče na nás si pozor dej, rychlá klička a jseš ztracenej. RE:Dnes je ta nálada sváteční,pokřik zní vítězný,tisíce srdcí již hoří jít ,tou vášní sportovní Hej!

Text přidal Jackov

Text opravila prepisto

Videa přidali Jackov, nikdo13

Zajímavosti o písni

  • Původně je píseň fotbalová hymna britského fotbalového klubu FC Chelsea London s názvem Blue is the colour.  (Milan7)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.