Playlisty Kecárna
Reklama

Zelená je tráva, fotbal to je hra - text

playlist Playlist
1. Zelená je tráva, fotbal to je hra a ten míč kulatý, věc je záludná, tak si každý z nás na něj pozor dej, po zemi ho pěkně podávej.
RE: Píšťalka až na nás zavolá, kouzelnou sílu má, dnes tak jak zítra i za týden, náš tým je připraven. HEY!
2. Zelená je tráva, fotbal to je hra a kdo góly dává, jen ten vyhrává, obránče na nás si pozor dej, rychlá klička a jseš ztracenej. RE:Dnes je ta nálada sváteční,pokřik zní vítězný,tisíce srdcí již hoří jít ,tou vášní sportovní Hej!
3. . Zelená je tráva, fotbal to je hra a kdo góly dává, jen ten vyhrává, obránče na nás si pozor dej, rychlá klička a jseš ztracenej. RE:Dnes je ta nálada sváteční,pokřik zní vítězný,tisíce srdcí již hoří jít ,tou vášní sportovní Hej!
4. Zelená je tráva, fotbal to je hra a ten míč kulatý, věc je záludná, jen se s nim hochu nepárej, ostrou ránou góly rozdávej.
5.píšťalka až na zavolá , kouzelnou sílu má, dnes tak jak zítra i za týden, náš tým je připraven. HEY!
Zelená je tráva, fotbal to je hra a kdo góly dává, jen ten vyhrává, obránče na nás si pozor dej, rychlá klička a jseš ztracenej. RE:Dnes je ta nálada sváteční,pokřik zní vítězný,tisíce srdcí již hoří jít,tou vášní sportovní Hej!.
Zelená je tráva, fotbal to je hra a kdo góly dává, jen ten vyhrává, obránče na nás si pozor dej, rychlá klička a jseš ztracenej. RE:Dnes je ta nálada sváteční,pokřik zní vítězný,tisíce srdcí již hoří jít ,tou vášní sportovní Hej!

Text přidal Jackov

Text opravila prepisto

Videa přidali Jackov, nikdo13

Je zde něco špatně?
Reklama

Zajímavosti o písni

  • Původně je píseň fotbalová hymna britského fotbalového klubu FC Chelsea London s názvem Blue is the colour.  (Milan7)
Reklama

-

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.