Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu
playlist

From a soapbox, I have glorified my slow disintegration
Nothing more than my verbose, romanticised self-deprecation
I've little more to offer than advice on letting blood
My cynicism serves no purpose, and my love is not enough
To eschew negative behaviours that I've tried to use to cope Abuse of prescribed medication lay as a hand around my throat

But sobriety failed to sedate high functioning depression
My levity has always been a wound that needs addressing

And the diagnostic lens through which my health is often viewed Fails to take in to account the uncomfortable truth
Perhaps my pessimism prospers in the absence of progress
Is my cynicism premature or justified by my emptiness?

But sobriety fails to sedate high functioning depression
My levity has always been a wound that needs a dressing

"Since becoming an adult I've tried to think about it less often, but at the tender age of sixteen I'd already hit the bottom. My brother found me sitting on the floor of the family bathroom, crying hysterically, and desperately clutching to two or three packets of painkillers that I'd been terrified of for weeks. I'd been feeling low for a while, but I never truly felt comfortable speaking about it, and he wasn't really able to understand what he'd seen but he knew that I was upset so decided to sit beside me, and that was enough for me to view the situation from a new perspective. While true I knew what I was doing, I'd neglected to think beyond that moment, and ironically it scares me to death now knowing that I may have left him without a brother because of a mindset I'm yet to fully recover from. But I guess the memory also invigorates me with a hope that evidently I was lacking at the time, which is fortunate because now, ten years down the line, I've thought of leaving more than I care to remember; but while the bad days still hold weight, they're definitely getting better. Every day I dilute the nefarious self-deprecation and loathing a little more with the help of my loved ones, whose constant support I certainly wouldn't be here without. In all the ways that I am weak, I am also strong; learning how to speak gave me the strength to carry on."

Text přidal LimeCZ

Video přidal Fabos159

Z rozhlasu, oslavil jsem svůj pomalý rozpad
Nic víc než mé podrobné, romantizované sebepoznání
Můžu nabídnout trochu víc než jen zanechání krve
Můj cynismus nemá smysl a moje láska nestačí
Zabránit negativnímu chování, které jsem se snažil použít, abych zvládl zneužívání předepsaných léků
Ležel jsem jako ruka kolem hrdla
Ale střízlivost selhala při uklidňování vysoce funkční deprese
Moje lehkomyslnost byla vždy ránou, kterou jsem se musel zabývat

A diagnostická čočka, díky níž je mé zdraví často vidět, nedokáže vzít na vědomí nepohodlnou pravdu
Možná můj pesimismus prosperuje bez pokroku
Je můj cynicismus předčasný nebo opodstatněný mou prázdnotou?Ale střízlivost selhala při uklidňování vysoce funkční deprese
Moje lehkomyslnost byla vždy ránou, kterou jsem se musel zabývat

Od doby, kdy jsem se stal dospělým, jsem se na to snažil méně myslet , ale v 16ti jsem se dostal na dno. Můj bratr mě našel, když jsem seděl na podlaze rodinné koupelny, hystericky plakal a zoufale jsem přidržoval dva nebo tři balíčky léků proti bolesti, které mě několik týdnu děsily.
Chvíli jsem se cítila na dně, ale nikdy jsem se opravdu necítil dobře, když jsem o tom mluvil a nebyl schopen pochopit, co viděl, ale věděl, že jsem naštvaný, takže se rozhodl sednout vedle mě a to stačilo mi, abych na situaci prohlížel z jiné stránky. I když jsem věděl co dělám, zanedbával jsem to a po tomto okamžiku mě to ironicky děsí, když jsem věděl, že ho mohu nechat bez bratra kvůli myšlení, ze kterého jsem se ještě úplně nezotavil. Ale myslím, že paměť mě také povzbuzuje nadějí, že jsem v té době chyběl, což je štěstí, protože teď, deset let potom, jsem si myslel, že se víc zajímám než pamatuji, ale zatímco špatné dny stále drží váhu, rozhodně se zlepšují. Každý den ředím hanebné sebepoškozování a trochu odporu s pomocí svých milovaných, bez kterých bych tady už nebyl. Ve všech směrech jsem slabý, jsem také silný, učím se mluvit, dal jsi mi sílu pokračovat.

Překlad přidal Kerhy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.