Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

CCappella - texty

capella-459708.jpg

Cappella má 7 fanoušků · Stát se fanouškem

Cappella byl italský Eurodance akt vznikla v roce 1987 producentem Gianfranco Bortolotti . Zákon prošel několika změnami sestavy v průběhu let, ale byl nejúspěšnější v roku 1990, kdy bylo stál umělci britské Kelly Overett a Rodney Bishop . Jejich největším hitem byla " U Got 2 Let The Music ", který dosáhl čísla 2 ve Velké Británii v roce 1993.
Obsah

Jméno Cappella byla poprvé použita v roce 1987. Na začátku byli Hi-NRG ovlivňoval dům akt s producentem Gianfranco Bortolotti rekordů médií v čele skupiny, za významného přispění kolegy výrobce Stefano Lanzini, Diego Leoni a Pieradis Rossiniho. V roce 1988 debutoval na akt britské hitparády s písní "Bauhaus (Push Beat)" a následující rok se "Helyom Halib" který vyvrcholil u čísla 11. V době, kdy byl zákon v čele s zpěvákem Ettore Foresti.

O tři roky později Cappella vstřelil další vrchol UK 30 hit s "Take Me Away", který ochutnal Loleatta Holloway je "milostný cit" - stejné trati, které byly odebrány vzorky číslo 1 hit "Ride On Time" od kolegy italský dům aktu Black Box v roce 1989.

To nebylo až do roku 1993, kdy Cappella opravdu začal nabírat rychlost. Po "U Got 2 Know" (která byla založena na rozlišovací riff Siouxsie and the Banshees "" Happy House ") dostal do opojných výšek číslo 6 ve Velké Británii, dva stálí členové vypracována do přední aktu: rapper Rodney Bishop z Londýna a ex- SL2 tanečnice Kelly Overett z Ipswich . " U Got 2 Let The Music "(který ochutnal Alphaville je " Zní to jako melodie ") byla vydána v říjnu 1993 a vyšplhal na číslo 2 na britském žebříčku jednotlivců , které se konalo pryč od nejvyšší příčku pouze sekaná "s" Udělal bych cokoliv pro lásku (ale já nebudu dělat to) ".

Další hity následovně: "Move On Baby" dosáhl čísla 7 v únoru 1994, "U & Me" vyvrcholil u čísla 10 v červnu, a "Move It Up" skončil U Got 2 Know album projektu s číslem 16 hitu v říjnu. Krátce po tomto, byl Overett vypalován od skupiny. Později se ukázalo, že ona nebyla ve skutečnosti provedena na některý z evidence - i když by to mělo být jasné každému, kdo ji viděl provedení "Move On Baby" žít na Top of the Pops, a při televizním vysílání M6 s Dance Machine koncert v roce 1994, ve kterém ona se provádět "U & Me" žít navzdory přehrávání na pozadí.

Pokud jde o skutečné hlasy, které byly skutečně použity, "U Got 2 Know" součástí Xaviera zlato 's vokály ", které jste použili Hold Me", "U Got 2 Let The Music" ochutnal vokál z hedvábí JM dráze a vokály pro "U & Me" byl užíván od písně Vicki Shepard. "Move On Baby" a "Nebuď pyšný" zpívali zasedání zpěvačka Ann-Marie Smith . Hit "Move It Up" byla také zpívaná relace zpěvák nyní známý jako Jackie Rawe . Zajímavé je, že Overett později vytvořit skutečnou pěveckou kariéru tím, že uvolňuje tzv. singl "Follow Your Heart" v roce 1994 pod názvem "O" Kelly. I když to dokázat kritikům, že je víc než obličej na výrobu typu skupiny "Follow Your Heart" by byl její jediný singl.

V roce 1995 se vrátil s novým Cappella zpěvák Alison Jordan, který předtím skóroval klub hit s "kluk z New Yorku." Rodney Bishop byl také nahrazen Patrick Osborne, ale se vrátil ke skupině zanedlouho. Comeback singl "Tell Me the Way" dosáhl čísla 17 ve V. Británii v září 1995 a byl následovaný albem válka v nebi, který uváděl příspěvky od Mauro Picotto .

Zákon pokračoval mít menší hity v kontinentální Evropě na chvíli, než se uchylovat k uvolnění remixy dřívějších hitů. V roce 2004, akt - nyní opět anonymní, vydala zbrusu novou skladbu s názvem "Anděl", které se nepodařilo zažehnout německé nebo italské grafy. A největší hity na CD / DVD byla vydána v srpnu 2005.

Video Překlad Karaoke
Be my baby
Hey Paluppa video
Throwin' Away video
U Turn Me On video
Enough Is Enough video
Gimme The Power video
Busted Up
Walkin' Away
Ain't No Sunshine
Can U Feel It Babe
U Tore My World Apart video
Come On Up And Dance
The Big Beat (Latin Mix) video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Tell Me The Way video
I Need Your Love video
Back In Your Life video
Stay With Me video
Another You video
Do You Run Away Now video
You Took My Heart video
War In Heaven video
Turn It Up And Down video
Music And Harmony video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
U Got 2 Let The Music video
Move On Baby video
U And Me video
U Got 2 Know video
Move It Up video
Don't be proud video
Everybody video
What I Gotta Do video
Shake Your Body video
The Big Beat video
Přehrát celé album

Cappella ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.