Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Lidi si myslí že mam rtěnku, chtěly by mrdat mně a přitom nemaj gumu. I když jsem kurva vymrdávam s tebou já, ale ale ty se mnou ne mladej ... nato zapomeň .Spaluju brka na popel skoro na povel, že hulím možná trochu moc no tak se neposer. Denně jezdím autem neřeším body no a mam plnej kalendář kundy práce a pak utrácím cash jako nesvépravnej ale jsem svépravnej takže neříkej to mámě. Furt myslím na to co bude dál balím další pálím zase balím makám. Že žiju v křeči nebo v kýči to mám v píči jestli si píča já mam pero co tě zničí.Furt dělat cash občas nahrávat rap vždycky jsem chtěl žít tak jako žiju teď.Teď dělám věci tak jak chci já je mi jedno že ti ubližuju ty mi tleskáš. Mám v hlavě jenom cíle za za zádama výsledky a v autě mam trochu nafty v kapse mam 2 kreditky tak jdeme nakupovat kdo bude platit je mi jedno co chceš koupit mi máme prachy.A taky lásku miluj mě tak jako já miluju svojí kartu a nebo holku co mě čeká.


a ona řekla..
Nalož mě pořádně neboj se to nepraskne.neřeším skandály dělám je sleduj mě.Jsem jako Bartošová jenom ne na práškách děláme bordel do dna bombai plníme plán.Mam lidi jako loutky a hraju divadlo tebe dam do Leva ty čekej aby to neprasklo. Práskači zaslouží do hlavy poslat železo a chytrý chlapy si to neodsedí na tvrdo.Jee a někdy zapomínám na ty sví všem se vám omlouvám nebudu hledat výmluvy.Chtěly by všichni mrdat se mnou, ale kdo se mě kdy ptal na to s kým mrdám teď, nebo chtěl bych mrdat já ? A že tu každej ví všechno dřív to už dávno vím a neřeším.Koukni se na mě v době když mě nikdo nevidí cejtiš můj rap přitom ho vůbec neslyšíš.Koukni se na mě ale nemluv o mě před nikým asi bys nevyhrál když pravda vítězí . A taky charlie sheen prezident Rest in peace nalejvám alkohol do trávy za ty neživý.A spoustě lidem přijde můj rap jako shit takže tem lidem bez pardonu na seru do uší a kouřím trávu víc a víc jednou na poušti dáme meskalin na pohřbu nechci vydět slzy zmrdi ještě nekončím...

Text přidal HXVMX

Video přidal HXVMX


Selfview Mixtape

Candymane texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.