Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

CCabballero - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Cabballero byl vytvořen hudebník Ja'Ma (Jama Johnson). Projekt byl produkován Cabballero, R. Ribeiroa (Ronald Bähr) a Ricco Raggazzi. Zvěsti řekl, že projekt představoval hlasům rapperem A. Godwin a zpěvačka Linda chrám . To byla pravda. Podle bookletu alba, členové byli Serena M "Pearl" (rap, vokály, provedení), Kristy B (aka Kristina Barth: vokály, provedení), Zlatá K "SWAT" (vokály, vykonávající, tanečnice ). Nezadaní byli propuštěni pod značkou Shift Music. Vlastně hlasy patřily k studiových zpěváků Christina Sáfrány a Sara Pola .

Skupina vznikla v roce 1994 začíná s euro-trance stylu hit chorál , který byl cover verze 80. skupiny Ultra Vox (původně vydána v 27 listopadu 1982). Hymna byla vydána ve Francii pod DO IT label. Vstoupila Top 10 v Izraeli (přesněji č. 4) a Německa, a vyvrcholila # 1 ve Španělsku a Itálii. Po tomto velkém úspěchu se rozhodla vyrábí se udržet na výrobu euro verze na Ultra Vox hitů.

Další v roli byl Dancing With Tears In My Eyes , povolený v roce 1994, což byl také top ten v Izraeli (# 4 opět), Španělsko, Itálie (# 2) a Německo. To bylo tak úspěšné, že se opět remixy CD vyšlo (s Rave remix remix slzy, Goa remix a remix dívky).

Poté v roce 1995 přišel třetí singl Love Is štít, kryt Camouflage skupiny (německý Depeche Mode-jako kapela), velký hit eurodance která byla # 1 v Izraeli taneční grafu č. 1 v Itálii # 5 ve Španělsku a vstoupil do Top 20 v Německu. CD zahrnoval B-strana s názvem Duševní Trance . Pak vydali své debutové album v roce 1995 pod názvem The Elements .

Album zahrnovalo původní euro hip-hop titul slzy a celovečerní skladby milence
s postojem . Tyto 2 stopy byly znovu vydán pod K-Town Records zahájení zahájení projektu holčičí řeči, který uváděl Cabballero originální tanečníci Pearl, Zlatá a Kristy B, spolu s Colinem Eley. Lover s postojem přijal hodně airplay a stal rádio hit pobízet remix a americké vydání v roce 1999

Dalším hitem byla víra roste který nebyl tak velký hit, ale přesto vstoupil Top 40 v Německu, Španělsku, Rakousku, Itálii a Belgii.

Poslední singl z alba byla vydána na začátku roku 1996. Byl to evropský hit, ale nepodařilo jinde ve světě. Tento singl byl nazýván Nanaya a byly odebírány vzorky z Izraele národní hymny.

Cabballero vzal úspěch jeho jménem a živá vystoupení po celé Evropě do nových výšin s navazující trati z jeho slzy do řízení jiné skupiny, které vedlo k vytvoření nové dílčí štítek Shift Music s názvem K-Town Records. To je, jak přinesli první úspěšný evropský hip-hopová skupina, nízko, k německé veřejnosti. Tým Cabballero také dělal remixy pro projekty, jako je Ryan Paříže, Sonic beat - I Can Fly , Samira je když se podívám do tvých očí , nebo Neomezený národa je jediné přesunout své tělo .

2001: Cabballero vrátil a pustil Dancing With Tears In My Eyes 2 na 30. října.

Video Překlad Karaoke
Hymn video
Dancing With Tears In My Eyes video
Love Is A Shield video
Přehrát celé album

Cabballero ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.