Playlisty Kecárna
Reklama

BBushido - texty

bushido-213266-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Bushido má 99 fanoušků · Stát se fanouškem

Bushido (vlastním jménem Anis Mohamed Youssef Ferchichi; * 28. září 1978, Bonn), také známý pod pseudonymem Sonny Black, je německý rapper z Berlína, jehož styl je přirovnáván k americkému g... angsta rapu. Mimo to je také vlastníkem labelu Ersguterjunge a podniká v oblasti nemovitostí.

Jeho první sólové album, Vom Bordstein bis zur Skyline, vyšlo 14. července 2003 u Aggro Berlin. Po neshodách s jeho vedením Bushido z labelu odešel. Jeho druhé album, Electro Ghetto, tak vyšlo u jeho nového labelu Ersguterjunge 24. října 2004.

Za svou kariéru Bushido vydal 11 sólových alb, 6 koalb, 4 live alba, 37 singlů, 2 dema, zahrál na 6 labelsamplerů a natočil 56 videí. Krom toho vydal dvě knihy, zahrál si ve filmu Horst Schlämmer – Isch kandidiere! a ve zfilmování své autobiografie, Zeiten ändern dich.

Bushido je také nejúspěšnějším rapperem v Německu co se týče oceněních. Dohromady získal (v Německu, Rakousku a Švýcarsku) 20 zlatých desek a 3 platinové. Dále vyhrál 5 cen ECHO, 2 ceny COMET, 2 ceny MTV Europe Music Awards, 6 cen BRAVO OTTO, 3 Goldener Pinguin, 1 cenu BAMBI a GQ Award.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Správcem interpreta Bushido je lufu; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.