Playlisty Kecárna
Reklama

BBullet For My Valentine - texty

bullet-for-my-valentine-568874-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Bullet For My Valentine má 1736 fanoušků · Stát se fanouškem

Bullet for My Valentine je velšská čtyřčlenná metalcoreová kapela pocházející z Bridgentu. Hlavní tváří skupiny je se svým pronikavým vokálem Matt Tuck, kterého na kytaru doprovází Michael P... adget a Michael Thomas s bicími. Nováčkem je Jamie Mathias, který vyměnil Jasona Jamese na postu baskytaristy před vydáním alba Venom.
Ačkoliv se počátky BFMV datují od roku 1998, na hudební scénu prorazili až s povedeným debutovým albem The Poison v roce 2005. To, že skupinu nejvíce ovlivnili heavy a trash metalové formace jako Metallica, Pantera nebo Machine Head, dali nejvíce najevo v desce Scream Aim Fire (2008), která měla veliký úspěch a do dnešní doby se celosvětově prodalo přes milion kopií. V roce 2016 si Moose dal s hraním pauzu, aby se mohl naplno věnovat rodině. Na koncertech místo něj vystupoval Jason Bowld, který působil jako bubeník v Mattově vedlejším projektu AxeWound. S příchodem nové desky se Jason nakonec stal oficiálním bubeníkem BFMV.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Hand Of Blood video česky karaoke 11 844
Curses video česky karaoke 11 790
No Control video česky 2 177
Přehrát celé album


Bullet For My Valentine ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.