Playlisty Kecárna
Reklama

BBroods - texty

broods-613304.jpg
Texty písní

texty písní

Broods má 16 fanoušků · Stát se fanouškem

Broods je popové (indie-popové) duo sourozenců pocházející z města Auckland na Novém Zélandu. Členy jsou mladší ze sourozenců Georgia Nott a starší Caleb Nott. Dohromady začali vystupovat a nahrávat písně na začátku roku 2013. Jejich stejnojmenné EP Broods vyšlo 31. ledna 2014. Album obsad...
ilo druhou nejvyšší příčku v New Zealand Albums Chart. Jejich první debutové album má název Evergreen. V pořadí druhé studiové album vyšlo 24. června 2016 a nese název "Conscious". Nahrávacími společnostmi jsou Capitol a Polydor Records. Rok 2017 nebyl pro toto sourozenecké duo příliš příznivý, a tak se Georgia rozhodla založit vlastní projekt nazvaný "The Venus Project" zaměřený na ženy nejen v hudební společnosti. Srpen 2018 už byl pro Broods daleko růžovější. Přesněji 2. srpna 2018 podepsali smlouvu s novou nahrávací společností Neon Gold Records a vydali jejich další singl nazvaný "Peach".
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Peach video   128
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Everytime video česky 454
Bridges video česky 3 715
L.A.F. video česky 574
Sober video česky 289
Medicine video česky 512
Evergreen video česky 342
Superstar video 276
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Bridges video česky 3 715
Coattails video česky 534
Přehrát celé album


Správcem interpreta Broods je Leniisek; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.