Playlisty Kecárna
Reklama

BBroods - texty

broods-613304-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Broods má 16 fanoušků · Stát se fanouškem

Broods je popové (indie-popové) duo sourozenců pocházející z města Auckland na Novém Zélandu. Členy jsou mladší ze sourozenců Georgia Nott a starší Caleb Nott. Dohromady začali vystupovat a ... nahrávat písně na začátku roku 2013. Jejich stejnojmenné EP Broods vyšlo 31. ledna 2014. Album obsadilo druhou nejvyšší příčku v New Zealand Albums Chart. Jejich první debutové album má název Evergreen. V pořadí druhé studiové album vyšlo 24. června 2016 a nese název "Conscious". Nahrávacími společnostmi jsou Capitol a Polydor Records. Rok 2017 nebyl pro toto sourozenecké duo příliš příznivý, a tak se Georgia rozhodla založit vlastní projekt nazvaný "The Venus Project" zaměřený na ženy nejen v hudební společnosti. Srpen 2018 už byl pro Broods daleko růžovější. Přesněji 2. srpna 2018 podepsali smlouvu s novou nahrávací společností Neon Gold Records a vydali jejich další singl nazvaný "Peach".   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Peach video   151
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Everytime video česky 467
Bridges video česky 3 803
L.A.F. video česky 597
Sober video česky 299
Medicine video česky 530
Evergreen video česky 352
Superstar video 288
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Bridges video česky 3 803
Coattails video česky 559
Přehrát celé album


Správcem interpreta Broods je Leniisek; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.