Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Zlomený - text

Pozdě v noci, kdy jsme všichni spsali
Tiše chodí na osamělé ulici Černá kočka se blíží (X9)

Nemyslete si, co jsem kdy měl šťastné číslo když jsem to nikdy nikdo mi řekl, že Postupem času a čas mé problémy mohou být u konce Ale ve chvíli, kdy jsem se uvolnil, to všechno padá byt Nemyslete si, co jsem kdy našel čtyřlístek Pořád hledá, ale já nevím, kde jsou na Jsem bojovat, ale svět prostě táhne mě pod všechno, co jsem kdy si je průměrná černá kočka

Kočka ví, kdy jsem mohou volat své vlastní Jeho?? pozoroval mě, když přijdu domů

Jeho oči jsou vždy za mnou A svítí ve tmě, aby mohl vždy vidět Každý malý mučení (?), Která dělá pro mě a to znamená černá kočka dal jeho pohled na mě (2x)

Nakonec jsem dal všechno dohromady A najednou vím, kde jsem na Bude to dál takhle navždy Já jsem viset za límec a není cesty zpět (Musím sledovat záda) Řekli mi, že ďábel vyhrává vás přes (Nemyslím si, že takhle) S úsměvem a cukrové třtiny a černý cylindr (Zlo, zlo, nikdo mi nevěří) Řekl bych, že? Six Feet Under (Nemůžu takhle žít) Jdu a zjistíte, že ďábel je průměrná černá kočka (Nepoužívejte na mou cestu)

Kočka ví, kdy jsem mohou volat své vlastní Jeho?? pozoroval mě, když přijdu domů

Pozdě v noci, kdy jsme všichni spali Tiše chodí na osamělé ulici Černá kočka se blíží (X9)

Text přidala iwulik

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.