Playlisty Kecárna
Reklama

BBrigit Mendler - texty

brigit-mendler-463589-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Brigit Mendler má 79 fanoušků · Stát se fanouškem

Mladá americká herečka Bridgit Claire Mendler se narodila 18. prosince 1992 ve Washingtonu D.C. Poprvé projevila zájem o herectví, když jí bylo osm let, přestěhovali se s rodiči a sestrou Zo... ey na západní pobřeží blízko San Francisca. Poprvé se objevila v televizi v roce 2004. V roce 2007 si zahrála Pamelu Jonas v Alice Upside Down. Mezi její přátele patří kluci ze skupiny Jonas Brothers, v roce 2007 si také zahrála Penny ve filmu JONAS, kde zpívala a hrála na kytaru s Nickem Jonasem. V roce 2008 si zahrála Kristen Gregory ve filmu Dívčí parta. V roce 2010 si zahrála Teddy Duncan v seriálu ,,Good Luck Charlie. A v roce 2011 si zahrála ve filmu Lemonade Mouth jako Olivia .   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Brigit Mendler ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.