Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Vánoční dar - text

playlist

1. Má láska byl vánoční dar. Čas ho bez díků vzal a brzo šel dál. Blíží se Vánoce zas a komu mám dát svou lásku?

2. Má láska byl vánoční dar. Čas ho bez díků vzal a brzo šel dál. Blíží se Vánoce zas a komu mám dát svou lásku? Zas vidím tu tvou tvář. Mám se ti vyhnout, že prý jsem krásnej lhář. Řekni, lásko, jestli poznáváš mě. Znáš mě už rok a zas nijak zvláštně. Hezký svátky!

3. Má láska byl vánoční dar. Čas ho bez díků vzal a brzo šel dál. Blíží se Vánoce zas a komu mám dát svou lásku? Mně scházel i ten tvůj hlas, tvůj úsměv jak nůž, duše tvá jak mráz. Proč jen jsem s tebou měl tak veliký plány! Vím teď, že si u mě léčíš jen rány! Hezký svátky!

4. Má láska byl vánoční dar. Čas ho bez díků vzal a brzo šel dál. Blíží se Vánoce zas a komu mám dát svou lásku? Má láska byl vánoční dar. Čas ho bez díků vzal a brzo šel dál. Blíží se Vánoce zas a komu mám dát svou lásku? Má láska byl vánoční dar. Čas ho bez díků vzal a brzo šel dál. Blíží se Vánoce zas a jinému dáš svou lásku.

Text přidala Maryjka18

Video přidala Maryjka18

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.