Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Tři oříšky - text

playlist

1. Marně se vlastního osudu ptáš: Co dnes a zítra schystá. Představ si, že v kapse oříšek máš a ten ti dá moc vyzrát: na ty co s cílem zlým, chtějí tvou dráhu zkřížit. Šetři si oříšky pro chvíli zlou, kdy sám si náhle přiznáš: Život je pohádkou nedopsanou. Vše stát se smí jen třikrát! Snad ti to může znít dnes jako bláznoství!

2. Věř mi, že to je ta na světě nejlepší zpráva, pro ty, kdo uvěří, stane se zázrak. Možná, možná, možná! Kdo jen to pozná, pozná, pozná! Věř mi, že to je ta na světě nejlepší zpráva, kouzlo tří oříšků křídla ti dává vyhrát, vyhrát, vyhrát nad všemi jednou, dvakrát, třikrát!

3. Snad ti to může znít dnes jako bláznoství! Věř mi, že to je ta na světě nejlepší zpráva, pro ty, kdo uvěří, stane stane se zázrak. Možná, možná, možná! Kdo jen to pozná, pozná, pozná! Věř mi, že to je ta na světě nejlepší zpráva, kouzlo tří oříšků křídla ti dává vyhrát, vyhrát, vyhrát nad všemi jednou, dvakrát, třikrát!

4. Věř mi, že království padne, když schází v něm láska! Chraň své tři oříšky, třeba tě zázrak potká, potká, potká! Možná taky stokrát!

Text přidala Maryjka18

Video přidala Maryjka18

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.