Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Podobáš se lásce mý - text

playlist

1. Podobáš se lásce mý, co chce zůstat stále jen mou. Podobáš se lásce, co je nadosah, co dopřeje nám i den s tmou. Podobáš se lásce mý, co se s křídly může hned vznést. I když mám to někdy naopak, už nedovolím se splést.

2. Ve všech náladách i náhodách chci mít tě lásko má blíž a na ústa tvá teď úsměv dát tím spíš.

3. Podobáš se lásce mý, oči můžou skrývat můj žal. Slzy žádný, prostě žádná beznaděj. I stín v mém srdci stále se smál.

4. Podobáš se lásce mý, co se zdálo, může se stát. Jako já máš teď ten příběh na dlani. Snad už nenechám svou lásku spát.

5. Ve všech náladách i náhodách chci mít tě lásko má blíž a na ústa tvá teď úsměv dát tím spíš.

6. Motýlů rej dá lásce děj. Všichni můžou se ptát, kde jsem já a kde zase ty. Motýlů dlaň staň se co staň. Aspoň chvíli chci zůstat jen já a ty!

7. Podobáš se lásce mý, co chce zůstat stále jen mou. Podobáš se lásce, co je nadosah, co dopřeje nám i den s tmou. Podobáš se lásce mý, co se s křídly může hned vznést. I když mám to někdy naopak, už nedovolím se splést.

8. Ve všech náladách i náhodách chci mít tě lásko má blíž a na ústa tvá teď úsměv dát tím spíš.

9. Motýlů rej dá lásce děj. Všichni můžou se ptát, kde jsem já a kde zase ty. Motýlů dlaň staň se co staň. Aspoň chvíli chci zůstat jen já a ty!

10. Ukážu ti sám, co všechno mám! Ukážu ti sám, co všechno v sobě mám!!!

11. Motýlů rej dá lásce děj. Všichni můžou se ptát, kde jsem já a kde zase ty. Motýlů dlaň staň se co staň. Aspoň chvíli chci zůstat jen já a ty!

Text přidala Maryjka18

Video přidala Maryjka18

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.