Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Můj anděl - text

playlist

1. Noc se s rokem sešel zas. Kdo však zvládne zbrzdit čas. Pro někoho splín, že je zase starší. Já moc dobře vím, že to Vás nestraší! Vždyť nač by nám byl vzdor a vztek. Jen uhání nám mládí, věk. Ten závod nelze hrát. Zkouším to tak brát. S láskou Vám jdu přát a říct navždy dál jste MŮJ ANDĚL!

2. Přístav s připravenou záchrannou vestou, v ní světýlko v tmách ze snů září, když dává znát jak správnou mám jít cestou. Pro mě navždy jste dál MŮJ ANDĚL!

3. Možná to Bůh v plánu měl, že tehdy já Vás poznat směl! A život díky Vám si s chutí prozpívám! S láskou Vám jdu přát! Říkám, že navždy jste MŮJ ANDĚL!

4. Přístav s připravenou záchrannou vestou, v ní světýlko v tmách ze snů září, když dává znát jak správnou mám jít cestou. Pro mě navždy jste dál MŮJ ANDĚL!

5. Jak zvuky na stráni mé srdce vyzvání! Tak zlý jazykové ví, že Vy navždy dál jste MŮJ ANDĚL!

6. Přístav s připravenou záchrannou vestou, v ní světýlko v tmách ze snů září, když dává znát jak správnou mám jít cestou. Pro mě navždy jste dál MŮJ ANDĚL!

7. Zlaté slunce i s bezpečným stínem, pevné zázemí s pohlazením co srovnat dá se i s mateřským klínem! Za to díky Vám!!!

8. Jste MŮJ ANDĚL!!!

Text přidala Maryjka18

Text opravila Maryjka18

Video přidala Maryjka18

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.