Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Když jsem já byl tenkrát kluk - text

playlist

1. Když jsem já byl tenkrát kluk, to zněly písně dýl a sladší měly zvuk a hrály jsme je tak, co stačil dech a hlas. Já tehdy ještě žák v ten požehnanej čas. To ryby braly víc, byl by veselejší smích a v létě větší hic a v zimě čistší sníh i stromy rostly vejš k těm bílejm kadeřím a v sen jsem věřil, v nějž kdy sotva uvěřím.

2. Když jsem já byl tenkrát kluk. To zněly písně líp a sladší měly zvuk a řeky byly čistý, tak jak jsem je znal a zelenější listí, tráva a tak dál.

3. A delší bejval den a závaznější slib a ruce krásných žen mě hladívaly líp a kde je dneska asfalt, tam byl tehdy jíl. Škoda, že jsem, co jsem a kluk, že jsem už byl.

4. Když jsem já byl tenkrát kluk. Svět na dlani jsem měl a v očích hejno sluk. I k nebi měl jsem blíž než hvězdář nebo kněz, co dneska, co ty víš, jak tehdy voněl bez.

5. Když jsem já byl tenkrát kluk, to zněly písně líp a sladší měly zvuky i řeky byl čistý tak, jak jsem je znal a zelenější listí, tráva a tak dál a delší bejval den a závažnější slib a ruce krásných žen mě hladívaly líp a kde je dneska asfalt, tam byl tehdy jíl, škoda, že jsem, co jsem, a kluk, že jsem už byl a čas to nevrátí!

Text přidala Demienka

Video přidala Demienka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.